Mirage 2 vers. Medvědi 0:2 (83:97)

Mirage 2 nastoupila k dohrávce oslabena o některé důležité hráče. Domácím citelně chybělo trio Vinárek, Tulach, Papoušek, zatímco Medvědi nastoupili v nejsilnější sestavě. Za domácí tedy nastoupili Thomas, Kabaja, Chromčák a Prawda, za hosty Gecášek, Havlíček, Erben a Povolný. Vstupní hra Hi – score skončila remízou, když vyhrál Havlíček před Kabajou a Chromčákem.

Ve druhé hře však Medvědi tvrdě vykročili za vítězstvím. Hře opět dominoval Havlíček před Kabajou a Erbenem a Medvědi šli do vedení výhrou o deset bodů. Že se takový výrazný náskok bude ve vyrovnaném utkání jen těžce obracet, potvrdila také třetí hra – 501 Double Out End. Tu nejlépe zvládl Chromčák před Havlíčkem a Kabajou a Mirage 2 snížila pouze o dva body. Následně však znouvu inkasovala zásah, když Medvědi vyhráli Baseball o čtyři body. Postaral se o to výborně hrající Havlíček, který hru výkonem 44 bodů vyhrál před Kabajou a Gecáškem. Dvanáctibodový náskok před Cricketem dával Medvědům velkou naději na úspěch. Ti jej nakonec přetavili v konečný triumf, a rozhodně tak vylepšili svou pozici před závěrem ligy.

Nejlepší hráči: Kabaja (33/5) – Havlíček (38/5).

Cobra vers. Kamenec 2:0 (103:77)

Utkání mělo jednoznačného favorita v domácím týmu. Zatímco Cobra bojuje o umístění mezi nejlepšími týmy, Kamenci by se nějaké body hodily v boji o záchranu. Za Cobru nastoupili Papadopulos, Hrtoň, Kubík a Hudec, z Kamence přijeli Šebela, Seipel, Chlebek a Heisig. Hosté nezačali utkání špatně, když v první a druhé hře dokázali vybojovat remízy . Hlavní postavou těchto dvou her byl Seipel, který získal druhé a první místo. Ve třetí hře však Cobra přitlačila na pilu a vítězstvím 25:11 nasměřovala svou cestu k vítězství. Postupně zavřeli Kubík, Hrtoň a Papadopulos. V Baseballu Cobra svůj náskok ještě potvrdila, když byl znovu nejlepší Kubík. Poslední hra už se odvíjela pod dohledem domácích, kteří zaslouženě zvítězili.

Nejlepší hráči: Papadopulos (33/5) – Šebela (29/5).

Hošťálkovy vers. Holasovice 2:0 (91:89)

Překvapivý výsledek se zrodil také v Hošťálkovech. Domácí hostili Holasovice, které v posledních zápasech tápou a propadají se tabulkou první ligy. Hošťálkovy nastoupily v sestavě Wiatr, Suchánek, Blahuta a Ručka, Holasovice reprezentovali Stavař, Mička, Novák a Kořistka. Domácí nepotvrdili snahu vzdálit se nebezpečným vodám sestupu již v první hře, kterou prohráli 14:22. Vzápětí však vyhráli Rulette o čtyři body a když stejným způsobem skončila i 501 DOE, začínalo se prakticky od začátku. Lépe rozjetí domácí vyhráli Baseball o dva body a s tímto malým náskokem šli do poslední hry. Ta byla dramatická až do samotného závěru a skončila remízou, což zaručilo domácím plný bodový zisk.

Nejlepší hráči: Blahuta (37/5) – Mička (25/5).

 

Další výsledky – 1. liga: Unicorn – Kačabar 113:67, Dědové – 74 T 66:114, Afro 1 – Medvědi 0:130 (kontumačně). 2. liga: Čerti – Družba 87:93, Taxi Titz – Kováři 96:84, Kukačky – Sport Club 2 116:64, Standard – Kelta 95:85, Pila – Afro 2 118:62, Rozcestí – Brumovice 102:78, Ranč – Démoni 105:75, Myslivci – Royal Titz 82:98.