Boj o titul šampióna KŠL se zúžil již pouze na tři týmy. Vedoucí Unicorn má k dobru dva body, ovšem před sebou mnohemtěžší los než druhá Mirage 2, včetně souboje se silnými Medvědy.

A právě Medvědi jsou tím třetím kandidátem na titul, byť jejich naděje je poměrně malá. Texas Úblo je s bezpečným náskokem čtvrtý, jeho šance na titul je již pouze z oblasti těch nejodvážnějších teorií.

Zajímavé jsou souboje týmů mezi pátým a devátým místem – Zlatovar 1, 74 T, President, Cobra a Kofola, když se ani jeden z nich nevyhnul zbytečným porážkám. Desátý Sport Club 1 se razantně vzdálil sestupovým příčkám sérií několika vítězství v řadě, na lepší místo to však již stačit nebude, neboť na Kofolu ztrácí propastných čtrnáct bodů.

Tabulkový propad zaznamenel Brežněv a především Holasovice, naopak si polepšila Alubra. v sestupovém pásmu je nyní šest týmů, jistotu však nemají ani čtrnácté Hošťálkovy. Trio Holasovice, Tipsport a Afro 1má tříbodový náskok na trojlístek Kamenec, Dědsvé Zlatovar 2. Ve hře je ještě deset bodů, uvidíme, jak se bude jednotlivým týmům dařit. Poslední tři pak sestoupí do druhé ligy.

Tam už má jistotu postupu suverénní Barbara, která si svou neporazitelnost pokazila v minulém kole v duelu s brantickou Pilou. Ta může ze čtvrtého místa ještě pomýšlet na postup, lepší výchozí pozici o dva body však mají Rozcestí a Kukačky.Páté místo se pokusí uhájit Taxi Titz, které na Pilu ztrácí již devět bodů.

V mírných bodových rozestupech jsou za sebou následující celky: Špica (6.), Standard (7.), Royal Titz (8.), Kováři (9.), Hobiti (10.) , Brumovice (11.) a Sport Club 3 (12.) S velkým odstupem pak zůstává Ranč U Vojty, Černí Kocouři z Loděnic, Afro 2 a Myslivci.

Z nováčků letos uspěli v dalším pořadí především ŠK Družba a Čerti z Hradu. Poslední tři místa pak patří Keltě, Sport Club 2 a Démonům. Dnešní kolo nabízí několik zajímavývh zápasů. Unicorn si své utkání předehrál včera, Kofola dnes hostí Medvědy, Cobra chce bodovat proti 74 T, Mirage 2 hrají doma s Prezidentem.

Vzhledem k záchraně budou důležité zápasy Kačabar – Afro 1, Dědové – Kamenec, Zlatovar 2 – Holasovice.