I přesto, že se zápasnický oddíl z Krnova zaměřuje spíše na řecko-římský styl, dokázala čtyřčlenná výprava krnovských zápasníků přivést tři tituly mistrů České republiky. Jediná krnovská zástupkyně v kategorii žákyň Anna Michalcová zápasila ve váze do šedesáti kilogramů a opět v ní nenašla přemožitelku. Ve finálovém boji s přehledem zvítězila na technickou převahu a obhájila tak loňský mistrovský titul.

V kategorii žáků ve váze do pětaosmdesáti kil dominoval Radek Šifalda, který své soupeře postupně porazil na lopatky nebo technickou převahu a získal také titul mistra republiky. Další dva Krnované Adam Vlach a Matyáš Gerža, věkem ještě mladší žáci, odjížděli na mistrovství s ostaršením a s respektem ze svých starších soupeřů.

Oba však potvrdili, že již v tak mladém věku mají velké zkušenosti a patřičnou bojovnost. Adam Vlach startoval ve váze do čtyřiceti dvou kilogramů a předvedl vynikající výkon. Všechny své boje včetně finálového vyhrál na lopatky před časovým limitem a právem si zasloužil zlatou medaili a mistrovský titul.

Matyáš Gerža ve váze do 46 kg se přes boje ve skupině dostal do semifinále, kde ale už nestačil na zápasníka z Brna a utkání prohrál na body. V boji o třetí místo však už nezaváhal a pro krnovský oddíl získal cennou bronzovou medaili.