Z 80 účastníků turnaje bylo 30 krnovských zápasníků, kteří si odvezli celkem 11 zlatých medailí, 8 stříbrných a 5 bronzových. V kategorii kadetů v zápase řecko-římském vybojovali zlaté medaile Ondřej Hilgert ve váze do 63 kilogramů, Ondřej Dadák v kategorii do 73 kilogramů a Roman Chalupa v hmotnosti do 85 kilogramů.

Stříbrnou medaili přidal Stanislav Berkovec ve váze do 73 kilogramů a bronz Tomáš Nepožitek ve váhové kategorií do 63 kilogramů. Na 4. místě skončil ještě Tomáš Fabián v hmotnosti do 63 kilogramů. Všichni tito chlapci jsou věkově ještě žáci, ale protože ve své věkové kategorii nemají v oblasti konkurenci, zápasili o věkovou kategorii výš a i v ní dominovali.

V kategorii mladších žáků vybojovali zlaté medaile Tomáš Zamarský ve váze do 44 kilogramů a Marek Pokuta v kategorii do 60 kilogramů. Ve finále porazili svoje oddílové kolegy Jana Březinu a Adama Worka, kteří tak získali stříbrné medaile.

V kategorii přípravek v zápase ve volném stylu vybojovali zlaté medaile Pavel Dočkal mezi borci do 23 kilogramů, Tomáš Michalec ve váze do 24 kilogramů, Adam Calábek v hmotnosti do 29 kilogramů, Adam Štefek veváze do 30 kilogramů, Matyáš Gerža v kategorií do 33 kilogramů a Radek Šifalda ve váhové kategorií do 43 kilogramů. Stříbrné medaile přidali Lukáš Zamarský ve váze do 20 kilogramů, Bolek Dočkal v hmotností do 24 kilogramů, Adam Vlach v kategorií do 27 kilogramů, Šimon Škurek ve váze do 27 kilogramů a Ondřej Vybíral v hmotnostní kategorii do 43 kilogramů.

Bronzové medaile získali Aris Indruch v kategorii do 20 kg, Šimon Dadák do 24 kilogramů, Tomáš Snihota do 27 kilogramů a Ondřej Worek do 50 kilogramů. Na nepopulárním čtvrtém místě skončili Jan Kolínek do 29 kilogramů, Jan Kovář do 20 kilogramů, Jiří Kovář do 37 kilogramů, Dominik Růžek do 27 kilogramů a Anička Michalcová do 37 kilogramů, která si za svůj výkon zaslouží velkou pochvalu, protože zápasila jako jediná dívka mezi chlapci a od medaile jí dělilo pouze několik bodů.

V hodnocení oddílů vybojovala Lokomotiva Krnov první místo s velkým náskokem před oddílem z Vítkovic.