TJ Gymnázium Hladnov - BK Den Braven Krnov 79:97

Velmi tvrdý s Hladnovem hosté zvládli na jedničku. Pod košem chyběl dlouhán Blejchař, ale hráči jeho nepřítomnost nahradili přesnou střelbou. V první půli zlobili domácí dobrou střelbou trojek, po přestávce si Krnov dal větší pozor v obraně, když nebezpečného střelce domácích Zagoru uhlídal Svěchota. V krnovském útoku kralovali Velčovský, Janovský a Marian Čarnecký, které pod koši podpořili Martin Čarnecký s Křištofem. Tým podal především ve druhém poločase velmi kvalitní výkon.

BK Opava C - BK Den Braven Krnov 60:64

Druhé utkání na palubovce Opavy bylo podstatně vyrovnanější. Do sestavy se vrátil pivot Blejchař, ale naopak chyběli Ševčík s Martinem Čarneckým. Domácí se spoléhali na výkon ligového matadora Kukly, jehož podporovaly mladé pušky z týmu extraligových juniorů. Skóre se neustále přelévalo na jednu či druhou stranu, ale žádný z týmů si nevystřílel dostatečný náskok.

Slabou chvilku si Krnované vybrali před koncem třetí čtvrtiny, kdy ztratili mírný náskok po zbytečných faulech, které domácí trestali přesnými šestkami. Poslední tři minuty hosté prohráli 0:9, ale kritická šňůra je spíše probudila. Hned v úvodu závěrečné čtvrtiny prolomil střeleckou smůlu trojkou Svěchota, další přesné trojky přidali Janovský s Čarneckým. Mírný náskok čtyř bodů hosté už udrželi do závěrečné sirény.

Krnov: Velčovský, Janovský, Křištof, Marian Čarnecký, Opršal, Martin Čarnecký, Němec, Svěchota, Šutovský.