Skupina jedenácti závodníků odjela 24. září do Neratovic. „Celému oddílu udělali obrovskou radost," zářila Barbora Strouhalová z Vodní záchranné služby Krnov. Nejvíce se dařilo Matěji Dudovi, který svým sokům nedal žádnou šanci a suverénně si doplaval pro vítězství.

K nádhernému druhému místu se proplavali Petr Balcar, Petr Vítek a také nejmladší člen krnovské výpravy Daniel Sluka. Na stupně vítězů se díky výsledkům v celkem čtyřech bodovaných disciplínách dostal také Kryštof Horáček, kterému patřilo třetí místo.

Několika krnovským závodníkům uteklo pódiové umístění jen o pár bodíků. „Ale předvedli neméně hodnotné výkony, proto bychom chtěli poděkovat Kláře Šťastné za čtvrté místo, Kateřině Dojcsarové a Jakubu Trumpeši za šesté místo, Báře Kubicové a Kateřině Strouhalové za místo osmé a nakonec také Zdeňku Friedlovi za desátou příčku," říkala Strouhalová.

Tým krnovských vodních záchranářů se v Neratovicích blýskl perfektními výkony.Zdroj: Barbora Strouhalová

Ještě tentýž víkend se v Praze uskutečnily závody v plážových disciplínách, kterých se zúčastnil krnovský reprezentant Petr Vítek. A byl rovněž na těchto závodech velmi úspěšný. „Petr se porval s nepřízní počasí, studenou vodou i se spoustou technických disciplín a za to mu patřilo druhé místo," zdůraznila úspěch Barbora Strouhalová a dodala:

„Všem závodníkům děkujeme za předvedené výkony, které jsou odměnou za tvrdou přípravu."

-bas-