Poslední zápas oblastního přeboru představil dosud vedoucí tým tabulky Krnov proti poslednímu celku Mohelnici. Domácí družstvo se tentokrát představilo bez hráčů juniorky, kteří ve stejný den nastoupili v lize proti silným Šlapanicím, a proto trenér Kovařík tyto hráče šetřil.

Po vystřídání se hra vyrovnala

Ovšem ukázalo se, že rozdíl výkonnosti obou družstev je více než propastný. Zatímco základní pětka Krnova ve složení Svěchota, Lukáš, Martinec, Meca a Dvořáček sázela jeden koš za druhým, hosté měli obrovské potíže vůbec přes krnovskou obranu přejít či vůbec vystřelit. Také proto svítil v deváté minutě hry na výsledkové tabuli stav 21:0.

Po vystřídání základní sestavy upadla hra domácího celku do průměru. Hráči se pod dojmem vysokého vedení už nesoustředili na obrannou činnost a dostávali poměrně lehké koše. A tak se hosté konečně dočkali vyrovnané čtvrtiny 20:20.

Vynikal především Svěchota

Po poločasové přestávce se Krnované vrátili k lepší obraně a opět se jim začalo dařit i střelecky. Vynikal především rozehrávač Dominik Svěchota, který nejen že dal šest trojek, ale také dobře využíval své techniky k průnikům do koše.

Pochválit lze také Marka Lukáše za rychlé protiútoky a pod košem bojovníka Jiřího Mecu. Jen střelba šestek se hráčům nevydařila, když proměnili pouhých sedm střel ze třiceti pokusů.

Tým však pravděpodobně obsadí v oblastním přeboru celkové druhé místo se stejným počtem bodů jako první Snakes Ostrava, protože při rovnosti bodů rozhodují vzájemné výsledky a hráči Krnova s tímto soupeřem prohráli.

BK Krnov – TJ MEZ Mohelnice 93:50 (23:2, 43:22, 63:33)

Krnov: J. Dvořáček 9, M. Jollet 4, M. Lukáš 18, J. Hlaváček 6, A. Martinec 7, J. Meca 10, D. Svěchota 30, J. Urban 9. Trenér Jan Kovařík.
Fauly: Krnov 11, Mohelnice 20, Trojky: Krnov 10, Mohelnice 1, TH: Krnov 30/7 23% , Mohelnice 9/3 33%.