Domácí to rozhodně neměli jednoduché. „Hosté si hráli tu svoji organizovanou pomalou hru, která nám příliš nevyhovovala. Sice jsme rychlými brejky dali první dva koše, ale na ty hosté opět velmi rychle zareagovali," říkal krnovský trenér Zdeněk Čarnecký a pokračoval:

„Naším problémem byly příliš komplikované přihrávky do protiútoků, které jsme nedokázali zkrotit. Míče nám padaly z rukou nebo skončily přímo v autu." Nepřesností bylo v krnovské hře více než dost, také proto se hostující celek držel stále na dostřel. V poločase vedli Krnováci jen o pět bodů.

Po přestávce se hra domácího kolektivu přece jen zlepšila. „Zlepšili jsme hlavně útok a dokázali dát dvanáct bodů v řadě," podotkl Čarnecký. Velkou zásluhu na tom měl Petr Strnisko. Když už Krnov vedl o dvacet, nasadil i mladé hráče z lavičky.

„Bohužel se jim vůbec nedařilo střelecky, závěrečné minuty jsme prohráli 0:12," říkal krnovský kouč, ale hned dodal: „Ale šlo už jenom o kosmetickou úpravu konečného rozdílu."

BK KRNOV – BK LABRADOR OSTRAVA A 77:67 (16:9, 36:31, 59:43)
Krnov (sestava a body): Strnisko 28, Michal Čarnecký 13, Sýkora 13, Velčovský 12, Janovský 6, Durišík 3, Vidlička 2, Zápalka, Chudoba, Hrabovský, Adámek. Trenér: Zdeněk Čarnecký