Jenže ani ten nakonec kvůli covidu neklapne, i když tentokrát je odklad pouze měsíční. „Přípravy na akci probíhají v plném proudu, ale datum jsme opět změnili. Akce by měla proběhnout 21. srpna 2021 a věříme, že tentokrát už bude tento den pevně daný a všechny sportovní aktivity budou moct proběhnout,“ prozradil šéf festivalu Nikolas Tilkeridis s tím, že i v tomto případě se akce přesouvá kvůli covidu. „Je to dáno momentální situací, na druhou stranu ale budeme mít více času na přípravu a všechno, doufejme, proběhne, jak má.“

Měnit by se naštěstí neměl program. Návštěvníci si tak budou moct zahrát fotbal, florbal, tenis nebo volejbal. Konat se budou také freestylové závody, závod v běhu, dojde i na atletiku. „V tomto směru žádné změny neplánujeme, určitě nic škrtat nebudeme. Spíše je možné, že ještě budeme mít nějaké novinky, které si ale zatím necháme pro sebe,“ pousmál se organizátor Tilkeridis, jinak také fotbalista třetiligového HFK Olomouc.

Prozrazení všech novinek a aktualit by se však fanoušci a návštěvníci měli dočkat v nejbližších dnech a týdnech. „Brzo bude všechno podstatné na webových stránkách sportfestkrnov.cz, kde se návštěvníci v horizontu nějakých tří týdnů dozvědí všechno podstatné.“ V plánu je samozřejmě také bohatý doprovodný program. „Díky spolupráci s Fakultou tělesné kultury chystáme edukační program pro děti a celou rodinu. Chybět ale samozřejmě nebude ani dobrá hudba a jídlo,“ uzavřel Nikolas Tilkeridis.