Na start se postavilo za asistence České televize celkem 85 závodníků v deseti věkových kategoriích. Závod připravilo občanské sdružení Cyklistika pro všechny Krnov, které potěšila především účast v kategoriích mládeže. S výborně připraveným okruhem dlouhým dva kilometry byli také spokojeni všichni účastníci.

Celkovým vítězem se stal stejně jako v loňském roce Jiří Chyba z Rubeny Specialized Birell Náchod před Petrem Hamplem z Mapei Olomouc a Josefem Tomkem z Bohumína. Z krnovských závodníků se nejvíce dařilo Romaně Lantové ml. (CPV Krnov), která skončila druhá v kategorii žaček a Janu Zmudovi (Loko Krnov), který obsadil třetí místo v kategorii nad 50 let.

Dalším adeptům na stupně vítězů, Antonínu Lantovi (CPV Krnov), byl desátý mezi juniory a Romaně Daněčkové (Loko Krnov), skončila čtvrtá mezi ženami, zhatily šance na lepší umístění pády na trati. Z dalších krnovských cyklistů se pak ještě na startu objevili Adam Škandera, osmý mezi juniory, Roman Malchárek, jedenáctý mezi juniory (oba neregistrovaní), Jiří Urbášek, osmý v mužích nad 50 let a Stanislav Vávra (oba Goofy Ociz Krnov), sedmý v mužích nad 40 let.

Výsledky jednotlivých kategorií:
Žáci – 1. Michal Brázda z Favoritu Brno, žačky – 1. Marie Prejdová SK Jiří team Ostrava, na druhém místě Romana Lantová z CPV Krnov, kadetky – 1. Kateřina Mudříková (Kolík Bohumín), ženy – 1. Lucie Materová (SK Jiří team Ostrava, zároveň nejlepší juniorka), kadeti – 1. Hynek Matouš (Mapei Olomouc), junioři – 1. Petr Hampl (Mapei Olomouc), muži nad 30 let - 1. Jiří Chyba (RSB Náchod), muži nad 40 let – 1. Ivo Kovařík (SK Jiří team Ostrava), muži nad 50 let – 1. Miloš Mayer (SK Prima Polička), 3. Jan Zmuda z Lokomotivy Krnov, elite – 1. Josef Tomek (Kolík Bohumín).

Poděkování patří sponzorům závodu, bez kterých by akce nemohla proběhnout.