Svěřenkyně trenéra Jaroslava Morbitzera se v ringu postavila proti Nikol Duríkové z BC Ružinov Bratislava, s níž se utkala už podruhé. Při prvním měření sil zvítězila její soupeřka jen těsně na body. Druhý vzájemný duel byl nesmírně zajímavý.

„Bylo patrno, že obě děvčata se na tento souboj pečlivě připravila a v ringu předvedla všechno své umění. Boj to byl na děvčata vcelku tvrdý, ale nechyběla i elegance, pohyb v ringu a vzájemná výměna úderů. Tento napínavý souboj nakonec skončil po zásluze nerozhodně, což diváci, kteří se v Holiči sešli v hojném počtu, kvitovali potleskem,“ komentoval Jaroslav Morbitzer.

Pro Veroniku Zajícovou se jednalo už o šestnácté utkání, přičemž hned deset z nich vyhrála, jedenkrát remizovala a ve zbylých zápasech odešla jako poražena. Mimo jiné se jí povedlo vybojovat bronz na republikovém šampionátu kadetek v Českých Budějovicích, opanovala také mezinárodní turnaj v Bratislavě.

Před nedávnem startovala i na turnaji v polských Gliwicích. Konkurence u našich severních sousedů byla znatelná. Objevilo se tam totiž celkem 200 dívek a žen z 20 zemí. Také v tomto případě si Veronika na krk pověsila bronzovou medaili. V příštím zápase jede závodnice SÚS boxing Krnov boxovat na jih Moravy do Znojma.