Celá krnovská výprava patřila v početném startovním poli k těm nejúspěšnějším, přičemž Hana a Jan Křemenovi dominovali, když celkově vybojovali pro svůj oddíl osm cenných kovů.

Největšího úspěchu dosáhla Hanka Křemenová, která dokázala zvítězit na tratích 100 a 200 metrů volný způsob. Stala se tak dvojnásobnou mistryní republiky mladších dorostenek. Sto metrů volným způsobem pro sebe rozhodla kvalitním časem 1:00,37 minuty, na dvojnásobné trati jí k vítězství pomohl výsledný výkon 2:10.39. Také na dalších svých tratích vybojovala Hana Křemenová medaile. Na trati 400 m volný způsob jí vítězství uniklo jen o vlásek a v čase 4:34,13 dohmátla druhá. A podobně se jí vedlo i na trati 800 metrů volným způsobem, kde rovněž brala stříbrnou medaili.

Její bratr Jan se také nenechal zahanbit. Na nejkratším sprintu 50 m volný způsob si dojel pro bronz v kategorii starších dorostenců. Stejně tak si vedl i na trati 100 m volný způsob. Jan ještě startoval na obou nejkratších znakařských tratích. Zde vybojoval další bronzovou, respektive stříbrnou medaili a taktéž zaokrouhlil svou medailovou sbírku na 4 medaile.

Také další krnovští plavci odvedli velmi dobré výkony. Michal Flora skončil v polohovce na 400 m šestý, na 200 metrů motýlek pak osmý. Tereza Mrůzková skončila na 800 metrů volným způsobem na dvanáctém místě, o příčku hůře skončil Petr Rada v polohovém závodě na 400 metrů.