Na mezinárodních a pohárových závodech obsazovala většinou zlaté příčky. Díky velké dřině a především skvělé přípravě obou trenérek získala od loňského září do letošního června sedmnáct medailí, 13 zlatých, 3 stříbrné a 1 bronzovou. Ve svých necelých dvanácti letech vybojovala titul přebornice severomoravské oblasti, a zajistila si tak postup na mistrovství ČR v kategorii kadetek mladších, které se konalo v květnu v ostravské sportovní hale.

Na mistrovství se nominovalo dalších 37 nejlepších moderních gymnastek z celé České republiky. Atmosféra byla úžasná, napětí obrovské. Veronika s úsměvem nastupovala na závodní plochu v pořadí: obruč, míč a finálové švihadlo. Od samého začátku si získala nejen obecenstvo v hale, ale také rozhodčí. Podařilo se jí zvítězit ve všech náčiních a stala se také celkovou vítězkou. Získala titul čtyřnásobné mistryně ČR v kategorii kadetek mladších.

Reprezentovala nejen sebe, ale také školu, kterou navštěvuje, bruntálský oddíl moderní gymnastiky, ale především město Bruntál. Trenérkám Haně Smékalové a Martině Šomodíkové patří velké poděkování. Díky nim vozí děvčata ze závodů spoustu cenných medailí. Jistě i ony dvě jsou velkým přínosem pro město a zaslouží si tu největší pochvalu. Poděkování patří také ředitelství Základní školy na Okružní ulici.