Fotbal

Sobota 5.listopadu

Divize
Rýmařov - Dolní Benešov (14.00)

I. B třída
Úvalno - Suché Lazce (14.00), SO Bruntál B - Karlovice (14.00), Město Albrechtice - Světlá Hora (14.00), Chomýž - Velké Heraltice (14.00)

Okresní přebor
Dolní Moravice - Stará Ves (14.00), Jindřichov A - Horní Benešov (14.00), Zátor - Holčovice (14.00), Široká Niva - Staré Město (14.00), Třemešná - Slezské Rudoltice (14.00), Vrbno pod Pradědem - Břidličná B (14.00)

Divize dorost
Krnov - Havířov (10.15 starší a 12.30 mladší)

Krajský přebor dorost
SO Bruntál - Kopřivnice (10.10 starší a 12.15 mladší)

Krajská soutěž dorost
Vrbno - Fulnek (11.45)

Neděle 6. listopadu

Krajský přebor
Krnov - Polanka (14.00)

Okresní přebor
Rýmařov B - Vysoká-Pitárne (14.00)

Krajská soutěž dorost
Město Albrechtice - Kobeřice (10.00)

Krajský přebor žáci
Krnov - Frýdlant nad Ostravicí (10.00 starší a 11.45 mladší), SO Bruntál - Kopřivnice (10.00 starší a 11.45 mladší)

Hokej

Sobota 5. listopadu od 17.00 hodin

HK Krnov - HC Bohumín
TJ Horní Benešov - HC Wolves Český Těšín

Florbalisté chtějí doma naplno bodovat

Mužské áčko florbalistů Orcy Krnov se po delší době opět představí doma. Týmu, který v uplynulé sezoně sahal po postupu, se v letošní divizní sezoně nedaří úplně podle představ. „Ještě jsme ani z jednoho hracího víkendu nepřivezli dvě vítězství a šest bodů," podotkl hrající trenér Ondřej Miškov.

O nadcházejícím víkendu budou mít Krnováci další šanci. V sobotu hostí celek Orlové, v neděli pak přijede Frýdek-Místek. Oba soupeři patří do spodních pater divizní tabulky. „Na to se vůbec nemůžeme dívat. Jsou na stejné úrovní jako my, taky se jim nevydařil start do sezony," říkal Ondřej Miškov a pokračoval: „Oba to jsou nováčci. Orlová postoupila z regionální ligy, Frýdek zase spadl z Národní ligy. Takže o nich zase mnoho nevíme. Orlová překvapila, když porazila silný Hluk. Frýdek-Místek dostal v minulém kole snad patnáct gólů od Přerova. Uvidíme, v jakém přijedou rozpoložení."

Oba protivníci jsou určitě hratelní. „Už bychom to čekání na šest bodů mohli utnout. Právě na takovýchto týmech, kterým se momentálně ne úplně daří, bychom se mohli nastartovat. Je to dobrá příležitost, jak vystřelit nahoru tabulkou," povídal hrající kouč, ale hned dodal: „Podcenit je nesmíme, protože případná porážka by nás mohla dostat ještě víc do kolen."

Krnovské trápila hodně velká marodka, ale teď už se zdá, že se pomalu, ale jistě vyprazdňuje. „Zranění se dávají dohromady, a to je pro nás hodně potěšující zpráva. Už by měl nastoupit i Filip Fňukal, kterého trápil kotník," představil prvního navrátilce Míškov a pokračoval: „Hrát bude taky Honza Hlaváček, který se objevil jenom párkrát. Takže už nás bude víc. Mělo by být k dispozici třináct hráčů do pole a dva brankáři."

Kromě elitního týmu mužů se v sobotu ve dvou utkáních představí i krnovský B tým, který hraje Moravskoslezský přebor a patří mu v aktuálním pořadí čtvrtá příčka. V neděli vtrhne na plochu krnovské haly florbalový potěr Orcy v podobě družstva elévů.

Sobota 5. listopadu

Divize mužů
FBC Orca Krnov - 1.FbK Eagles Orlová (17.00)

MS přebor mužů
FBC Orca Krnov B - 1. SC Bohumín´ 98 B (9.30)
FBC O.C.E.L.O.T. Ostrava - FBC Orca Krnov B (13.00)

Neděle 6. listopadu

Divize mužů
FBC Orca Krnov - FbC Frýdek-Místek (15.00)

MS liga elévů
FBC Orca Krnov - FBC Štěpánkovice (8.20)
Paskov Saurians - FBC Orca Krnov (9.20)
FBC Orca Krnov - FBK Letka Ostrava (10.50)
FBC Tigers Poruba - FBC Orca Krnov (11.50)

Utkání se odehrají v hale ZŠ Janáčkovo náměstí Krnov.