Fotbal

Sobota 15. října

Krajský přebor
Břidličná - Šenov (15.00)

I. B třída
Chomýž - Zlatníky (15.00), Město Albrechtice - Suché Lazce (15.00), Světlá Hora - Kylešovice (15.00)

Okresní přebor
Slezské Rudoltice - Vrbno p. Prad. (15.00), Stará Ves - Široká Niva (15.00), Horní Benešov - Rýmařov B (15.00), Staré Město - Vysoká-Pitárne (15.00), Dolní Moravice - Holčovice (15.00), Třemešná - Jindřichov A (15.00)

III. třída skupina A
Rusín - Slezské Pavlovice (15.00), Hošťálkovy - Jindřichov B (15.00), Nové Heřminovy - Krásné Loučky B (15.00), Janov - Lichnov (15.00), Brantice - Osoblaha (15.00)

III. třída skupina B
Milotice n. Op. - Dvorce (15.00), Dětřichov nad Bystř. - Horní Město (15.00), Leskovec - Malá Morávka (15.00), Ryžoviště - Lomnice (15.00), Moravskoslezský Kočov - Velká Štáhle (15.00)

Krajský přebor žáci
Krnov - Nový Jičín (10.00 starší a 11.45 mladší)

Krajská soutěž žáci
Rýmařov - Vítkov (9.00 starší a 10.45 mladší), Břidličná - Raduň (9.00 starší a 10.45 mladší), Město Albrechtice - Dolní Benešov (10.00 starší a 11.45 mladší)

Okresní přebor starší žáci
Malá Morávka - Karlovice (11.45), Horní Benešov - Bohušov (12.30), Slezské Rudoltice - Osoblaha (13.00), Chomýž - Jindřichov (13.00), Juventus Bruntál - Holčovice (15.00)

Okresní přebor starší přípravka skupina A
Úvalno - Krásné Loučky (12.00)

Okresní přebor starší přípravka skupina B
Široká Niva - SO Bruntál B (13.30), Vrbno p. Prad. - SO Bruntál A (11.00)

Okresní přebor mladší přípravka
SO Bruntál B - Vrbno p. Prad. (9.00), SO Bruntál A - Břidličná A (10.15), Juventus Bruntál A - Malá Morávka (13.30)

Neděle 16. října

Krajský přebor
Krnov - Bílovec (15.00)

Okresní přebor
Břidličná B - Zátor (15.00)

Krajská soutěž dorost
Město Albrechtice - Klimkovice (10.00), Rýmařov - Svinov (11.00), Horní Benešov - Vrbno pod Pradědem (15.00)

Krajská soutěž žáci
Vrbno - Kobeřice (9.00 starší a 10.45 mladší)

Okresní přebor starší přípravka skupina A
Jindřichov - Město Albrechtice (14.00)

Liga NEAFO Senior
20. kolo: 9.00 FC Karla 1994 Krnov - Sokol Třemešná, 10.30 FC Bruntálsko - FK Horní Benešov, 12.00 FK MR.Steel Group Krnov - FK Kominictví Zakopal Milotice, 13.30 Sokol Chomýž - SK Jiskra Krnov, 15.00 SK Lom Bašista-Vychytil Krnov - FC „D" United Krnov

Hokej

Sobota 15. října

Krajská hokejová liga
HC Orlová - HK Krnov (17.00)
TJ Horní Benešov - HC Rožnov (17.00)

Basketbal

Pátek 14. října

Muži: Oblastní přebor 2.třída skupina A, SK Bruntál - BK Labrador Ostrava B (18:30, SZ Zeyerova Bruntál)

Sobota 15. října

Minižáci U12: Oblastní přebor, BK Krnov - BK Opava (9.30 a 11.15, SH Lokomotivy Krnov)
Starší žákyně U15: Nadregionální soutěž, Lokomotiva Krnov - TJ MEZ Mohelnice (13.00, SH Lokomotivy Krnov)

Neděle 16. října

Starší žákyně U15: Nadregionální soutěž, SK Bruntál - TJ MEZ Mohelnice (16.30, SZ Zeyerova Bruntál)
Minižačky U11: Oblastní přebor, Basket Ostrava - SK Bruntál (10.00 a 11.30)

Florbal

Florbalová mládež Krnova a Bruntálu vyběhne v neděli na palubovky. Dorostenci Orcy se představí doma. Liga mladších žáků proběhne v Bruntále, tam si zahraje Krnov i Olympia.

Neděle 16. října

II. liga dorostenců
FBC Orca Krnov - FBC DDM Kovona Český Těšín (12.10)
FbC Frýdek-Místek - FBC Orca Krnov (15.40)
(SH ZŠ Janáčkovo náměstí Krnov)

Moravskoslezská liga mladších žáků
FBC Orca Krnov - TJ Olympia Bruntál (8.30)
FBK Letka Ostrava - FBC Orca Krnov (9.40)
TJ Olympia Bruntál - S.K. P.E.M.A. Opava ŽLUTÍ (10.15)
FBC Orca Krnov - S.K. P.E.M.A. Opava ŽLUTÍ (11.25)
TJ Olympia Bruntál - FBC Štěpánkovice (12.00)
FBC Štěpánkovice - FBC Orca Krnov (13.10)
FBK Letka Ostrava - TJ Olympia Bruntál (13.45)
(SH Zeyerova Bruntál)