V prvním utkání museli hráči o výhru tvrdě bojovat až do samotného závěru. Po slušné první čtvrtině se hráči nekoncentrovali v obraně, dovolili soupeři patnáctibodovou šňůru a pak horko těžko doháněli ztrátu. Do vedení se tým dostal až ve 37. minutě zápasu, ale závěr naštěstí zvládl.

BK Krnov U16 - TJ Sokol Karviná „B“ 50:46 (13:8, 18:27, 34:42)
Odvetné střetnutí už měl krnovský tým plně pod kontrolou. Nadmíru se mu vydařily úvodní čtyři minuty, kdy se dostal do vedení 12:0. Pak sice soupeř chvíli vzdoroval, ale domácí celek se mohl spolehnout na svého kapitána Klímka, který v tomto zápase předvedl standardně výborný výkon. I když trenér Opršal poslal do hry všechny hráče, skóre neustále narůstalo ve prospěch domácích.

BK Krnov U16 - TJ Sokol Karviná „B“ 73:44 (15:11, 40:21, 56:27)
Kadeti jsou v tabulce nadále čtvrtí, ale manko na vedoucí mužstvo Olomouce je jen šest bodů.
Sestava: Klímek, Helebrandt, Kukla, Stanovský, Vaščák, Siegfried, Vidlička, Zápalka, Filip, Ďurica, Krupinský, Gazdík.

Žáci dvakrát prohráli

Už v sobotu odehráli své dvojutkání krnovští žáci U14. Na hřišti třetí Opavy se jim nedařilo, dvakrát prohráli. Absence kapitána a tahouna týmu Durišíka se projevila hned v prvním zápase. K tomu se přidaly velmi špatné trestné hody a nedůsledná obrana. Nakonec z toho byla porážka o šestnáct bodů.

BK Opava - BCM INTEXT Krnov U14 54:38 (6:8, 24:18, 31:31)
Ani ve druhém střetnutí nedokázali hráči prodat získané zkušenosti ze zápasů proti silným polským týmům z Vánočního turnaje. Naopak se plně projevil fakt, že se až příliš spoléhají na herně vyzrálejší spoluhráče a sami nedokáží nic vytvořit.

BK Opava - BCM INTEXT Krnov U14 55:34 (8:15, 27:19, 42:26)
Krnovští žáci jsou v tabulce oblastního přeboru čtvrtí. Pořadí vede dvojice týmů Olomoc a Zlín. Na první místo ztrácejí Krnovští 14 bodů.
Sestava: Siegfried, Zápalka, Gazdík, Vidlička, Kortiš, Jouza, Klíma, Krupinský, Mezírka, Dratnal, Ďurica.