Vyhrál jen jednou, v minulém kole s favorizovanou Kroměříží. Trenér Jan Kovařík však varuje před přílišným optimismem. „Tak jednoznačné to nebude. Vedení soupeře se hodně snažilo něco s umístěním týmu udělat, a tak do druhé půlky nakoupilo další dva hráče z extraligového Zlína,“ vysvětlil.

„Výsledek se dostavil. V minulém kole vyhráli s dosud druhou Kroměříží, takže se máme na co těšit. Ale pokud podáme zodpovědný výkon, měli bychom vyhrát,“ dodal krnovský kouč.

Nové posily z extraligové Opavy představí krnovské mužstvo v nedělním zápase s Karvinou.

Zítřejší utkání bude zároveň klíčovou bitvou o třetí příčku v ligové tabulce. Kovaříkovi svěřenci úvodní duel sezony vyhráli, ale hosté během podzimu razantně posílili a momentálně jsou takřka k nezastavení.

„Koupili dva hráče ze Šumperka a jednoho z Nového Jičína. Všichni tři mají zkušenosti z loňského ročníku ligy. Od té doby Karviná prohrála jen s Vysočinou, a dokonce zvítězila i na Sokole pražském,“ prozradil Kovařík, který je ale zvědavý na výkon nových hráčů Krnova.

Dnešní zápas s Valašským Meziříčím startuje ve 14 hodin ve sportovní hale TJ Lokomotiva na Bruntálské ulici v Krnově. Nedělní a klíčové utkání s Karvinou začíná zítra v 13:30 hodin.