Poprvé v historii oddílu se podařilo získat mistrovské tituly ve všech věkových kategoriích. V seniorské a juniorské kategorii vybojoval titul mistra České republiky Matouš Morbitzer, mezi kadety Stanislav Berkovec a Ondřej Hilgert, v žákovské kategorii Ondřej Hilgert, Ondřej Dadák, Roman Chalupa a v kategorii mladších žáků získal titul Jiří Dedek.

Další úspěch přidali krnovští zápasníci v soutěži družstev. V celostátní žákovské lize v sestavě Tomáš Zámarský, Marek Pokuta, Jan Březina, Tomáš Fabian, Ondřej Hilgert, Ondřej Dadák a Roman Chalupa vybojovali 2. místo. V lize kadetů sestava Tomáš Fabian, Ondřej Hilgert, Tomáš Nepožitek, Radim Sedláček, Stanislav Berkovec, Ondřej Dadák a Roman Chalupa přidala 3. místo.

Oddíl se momentálně může pyšnit pěti reprezentanty České republiky. Matouš Morbitzer 
v seniorské reprezentaci, Stanislav Berkovec, Ondřej Hilgert, Ondřej Dadák a Roman Chalupa v reprezentaci kadetů. V sezoně 2013 reprezentoval Matouš Morbitzer na ME a MS juniorů a za předvedené výkony byl také nominován i na MS seniorů, kde coby ještě junior vybojoval pěkné 16. místo.

Další, kdo se z krnovských zápasníků nominoval na světovou soutěž, byl Stanislav Berkovec, který vybojoval na ME kadetů 9. místo a na MS kadetů 19. místo. Také v nejmladší kategorii přípravek sklízí krnovští zápasníci úspěchy. Ve spolupráci s SVČ Krnov se podařilo přivézt na krnovské žíněnky čtyřicet nejmladších adeptů zápasnického sportu, kteří získávají řadu medailí na turnajích.

Oddíl by chtěl tímto poděkovat jak rodičům, kteří se nezištně zapojují do práce v oddíle, tak MÚ Krnov za finanční podporu, bez které by zápasnický oddíl nemohl dosahovat takových výsledků.