Horská prémie byla tentokrát vypsána na vrcholu Žáry nad léčebnou, kde byl první s rezervou Miroslav Švihel a za ním dojel na druhém místě Honza Zmuda. Třetí projel cílem horské prémie Pavel Daněček.

Po seskupení všech účastníků, což je pravidlo Cedule Cupu, se pokračovalo směrem na Českou Ves, Holčovice a zpět do Města Albrechtic. Odsud závod pokračoval do Linhartov k zámku, kde se odbočilo do Polska na takzvané Barykady a dále po novém živičném povrchu do Pietrowic, odkud je to na ceduli jen dva kilometry.

Už ve stoupání na Barykady se začalo tempo stupňovat, ale skupina jezdců zůstala prakticky pohromadě až do posledního stoupání před cedulí.
Na vršek už vyjeli ve vedoucí skupince jen tři jezdci - Honza Zmuda, Pavel Daněček a Miroslav Švihel. Tito borci si to mezi sebou rozdali také o konečné umístění na „bedně“.

Nakonec rozhodl spurt, ve kterém zvítězil Honza Zmuda, druhý dojel Pavel Daněček před Miroslavem Švihelem. I přes nepřízeň počasí se vyjížďka vydařila a celkem se ujelo padesát jeden kilometr.

Celkové pořadí:

1. Jan Zmuda
2. Miroslav Švihel
3. Pavel Daněček
4. Vladimír Velčovský
5. Zdeněk Droběna
6. Karel Martinec.

Markéta Charousková