Benešovská reprezentantka si z brněnské metropole odvezla dvě zlaté medaile za vítězství mezi vzduchovými pistolemi a malorážkou. Neztratili se ale ani další střelci. Hejnyšová do finálové části vzduchových pistolí postupovala až ze třetí příčky se základním nástřelem 365 bodů. Nakonec však vynikajícím výkonem smazala čtyřbodovou ztrátu na vedoucí soupeřku a zaslouženě zvítězila s konečným výsledkem necelých 465 bodů.

Dařilo se také bruntálské střelkyni Nele Ringové. Na brněnských závodech obsadila v téže kategorii výborné druhé místo. Mezi ženami se rozhodně neztratila ani Marcela Königová z Benešova. S celkovým nástřelem 469,2 bodů nakonec ve finálové části soutěže obsadila druhé místo.

Naopak úspěch bruntálských střelců podtrhl Jindřich Dubový. Ten nakonec bodoval na druhé příčce před oddílovým kolegou Martinem Pecháčkem. Krnovský reprezentant Adam Šuranský skončil až na šestém místě s více než dvacetibodovou ztrátou.

Střelcům krnovského a bruntálského regionu se rovněž dařilo v malorážkových disciplínách. Mezi juniorkami znovu triumfovala Jana Hejnyšová. Benešovská střelkyně si na třetí Nelu Ringovou vybojovala vysoký náskok. Další stříbrnou medaili získala mezi ženami znovu Marcela Königová. Na nejvyšším stupínku naopak stanul Martin Pecháček. Jeho bruntálský kolega Jindřich Dubový obsadil třetí místo, Adam Šuranský se s vysokým mankem umístil na osmé příčce.