Petr Buchtík, který závodil za juniory ve váhové kategorii do 82,5 kg si přivezl zlatou medaili za své výkony v dřepu 210 kg, v benči 130 kg a v mrtvém tahu 195 kg. Petr Šafarčík, který závodil za dorost ve váhové kategorii do 75 kg taktéž zvítězil výkony - v dřepu 170 kg, v benči 80 kg a v mrtvém tahu 180 kg.

Za dorost také závodil Daniel Kurečka, který za své výkony v dřepu 100 kg, v benči 60 kg a v mrtvém tahu 150 kg ve váhové kategorii do 52 kg přivezl bronzovou medaili. Lukáš Tomčák, který reprezentoval za juniory v kategorii do 75 kg se umístil bohužel na čtvrtém místě s výkony - dřep 192,5 kg, benč 125 kg, mrtvý tah 192,5 kg. Tomuto borci uniklo třetí místo jen o jediný bod.

„Na všechny kluky čekalo nemilé překvapení v podobě sloučení více váhových kategorií dohromady. Všichni čtyři krnovští mladíci se s tímto osudem poprali na výbornou a myslím si, že o nich ještě v budoucnu uslyšíme. Všichni čtyři si vylepšili osobní rekordy, a to i přesto, že měli velice těžkou přípravu.

Lukáš se potýkal se zraněním, Petr Buchtík si týden před závody pošramotil rameno. Velice pěkné výkony,“ uznale hodnotí místopředseda oddílu Petr Vlach.