Začátek sezony byl pro krnovské házenkáře velmi náročný. Hlavní důvodem byla hra s těžkými a favorizovanými soupeři, kteří byli z horních příček tabulky. Projevil se zde rozdíl mezi systémem hry předních družstev trénujících v halách a přípravou borců z Krnova, kteří trénují v tělocvičně nebo na venkovním hřišti.

Rovněž zapojení nových a mladých hráčů do hry, se projevilo malou zkušeností. Postupně se ale družstvo stmelovalo. Až ve druhé polovině soutěže začal tým podávat velmi kvalitní výkony, o čemž svědčí i zisk sedmi bodů v jarní části oproti dvěma bodům v podzimní části soutěže.

Účast na trénincích se pohybovala okolo sedmdesáti pěti procent, což se projevilo i v kondici a zápasech v druhé půli jarní části soutěže.

Z hráčů je nutno vyzvednout výkonnost Mílka, který nejen svým přístupem k tréninkům a zápasům, ale i počtem vstřelených branek patří mezi nejlepší. Stabilní výkony podávali také Lukáš Dorazil, Tomáš Pučan, Josef Bartoníček nebo Josef Anders. Z nových mladých nadějí se osvědčili Lukáš Daněk a Patrik Rathai.

Družstvo bylo doplněno o další dva hráče. „Předpoklad je, že kádr bude činit šestnáct hráčů,“ dodal trenér Alois Balner, který družstvo i nadále povede v příští sezoně.

Začátek přípravy na nový ročník začíná za necelý měsíc v pondělí 3. srpna od 18 hodin. „Chtěl bych klukům poděkovat ze veškeré výkony, které v průběhu sezony předvedli a doufám, že si užijí zbytek dovolené bez úrazů a mohou po ní nastoupit na další ročník soutěže,“ dokončil Balner.