I přes tuto nepříjemnost odjeli Krnováci s cílem udělat dobrý výsledek proti Krmelínu, který už několik sezon patří mezi první tři nejlepší družstva naší ligy.

Od první minuty prvního poločasu Krnov držel krok s favoritem a hrál vyrovnaný zápas, ale koncem poločasu se už začala projevovat únava a Krmelín, který nastoupil do hry se čtrnácti hráči, začal být rychlejší a během posledních sedmi minut nasázel Krnovu z breaků šest branek za sebou a zvýšil náskok na 13:7.

V druhém poločase Krnov vstoupil do hry zakřiknutě a nemohl najít sílu na rovnocenný útok, ale naštěstí nepovolil v obraně a nedovolil Krmelínu zvyšovat markantně náskok. V půlce poločasu si Krnovští vzali time - out a po něm jako pokropeni živou vodou začali pomalu snižovat náskok soupeře ze čtrnácti branek až na rozdíl devíti. Pak se však objevila znovu únava a domácí zvýšili náskok na konečných třináct gólů. Zápas vyzněl pro Krmelín 26:13.

„Vyzvednout musím vynikající výkon brankáře Jaroslava Milka, který dokázal eliminovat hodně střel soupeře a tím podržet družstvo. Znovu ukázal svůj potenciál mladý dorostenec Filip Rebl, který dal domácím čtyři branky,“ řekl po zápase trenér mužů Alois Balner a ocenil: „Poděkování si zaslouží Josef Bartoníček, který jel na zápas, aniž spal, ihned po noční ve snaze podržet náš tým.“

Krmelín – Krnov 26:13 (13:7)

Branky Krnova: Filip Rebl 4, Josef Bartoníček 4, Jiří Rabinský 2, Josef Adámek 2, Petr Fojtík 1.
Trenér: Alois Balner.