V sobotu 14. dubna závodnice kombinovaného programu cestovaly do na jih Moravy do Břeclavi. Konal se zde jeden z největších závodů v této kategorii pod názvem „Velikonoční perníček“. V první kategorii III.VTp startovalo 33 závodnic mezi nimi i 3 závodnice z Bruntálu, které patřily k nejmladším. Všechny tři podaly velmi pěkný výkon a na stupně vítězů nepustily nikoho. První místo obsadila Marie Orságová, 2. místo Anna Koňaříková a 3. místo Natálie Šimková.

V kategorii II.VTp obsadila Monika Jarmarová 2. místo. V kategorii žen pak obsadila taktéž 2. místo Denisa Mazouchová a na 5.-6. místě skončila Adéla Klučiarová. Druhá část závodnic z volného programu zamířila do Přerova. Zde se konal již 6. ročník tradičního pohárového závodu „Přerovská stuha“. Do sportovní haly v Troubkách to tentokrát gymnastky neměly daleko. Do závodu bylo přihlášeno 70 závodnic z celé ČR. V kategorii naděje nejmladší A spolu závodila děvčata narozena v roce 1999 a 2000.V sestavách bez náčiní předvedly, co se zvládly naučit za krátký čas své závodní činnosti a dvě bruntálské zástupkyně byly opět nejlepší ze všech. Barbora Šimková s velmi vysokým bodovým ohodnocením zvítězila a o rok mladší Barbora Růžičková obsadila vynikající 2. místo.

V další kategorii naděje mladší kralovala, jak jinak, než Veronika Kašpaříková a opět vystoupala na stupínek nejvyšší. Svou neporazitelnost potvrdila Michaela Fusková v kategorii kadetek a velmi suverénně zvítězila. Těsně pod stupni vítězů skončila i druhá kadetka Michaela Mazouchová. V neděli 15. dubna pokračoval dvoudenní přerovský závod tentokrát v kombinovaném a základním programu. Závod zahájila nejmladší děvčátka narozena v roce 2001 a 2002. Při sledování jejich výkonů leckterému divákovi ukápla slzička dojetí. I tak malé závodnice cvičily s velkým nasazením jako jejich starší kolegyně. Za své výkony si zasloužily vyhrát úplně všechny.

Nejmladší účastnice závodu Barborka Smékalová tentokrát vybojovala stříbrnou medaili, když ji porazila o rok starší závodnice z Břeclavi o ten nejminimálnější bodový rozdíl, který je možný. Anička Nepožitková si z Přerova odvážela krásné 4. místo. Další zlatou medaili pro Bruntál vybojovala Petra Pavelková v kategorii A. Hned tři medaile jsme získali v naší silně obsazené kategorii III.VTp. Na 1. místě se umístila Anna Koňaříková, na 2. místě Natálie Šimková, na 3. místě Marie Orságová a na 4. místě Nela Growková.Soupeřky opět neměly žádnou šanci. Monika Jarmarová v kategorii II.VTp si tentokrát odvážela stříbrnou medaili. A v kategorii ženy vše dovršila ziskem zlata Denisa Mazouchová. Adéla Klučiarová obsadila nepopulární 4. místo.