Fotbalový klub Vítkovice v Ostravě pořádá již tuto neděli pro hráče ročníku 2002 turnaj s dlouholetou tradicí s názvem Fajki Cup. Místo konání je stejné jako v minulém roce a stane se jím nově zrekonstruovaný městský stadión Aréna v Ostravě Vítkovicích.

Bližší informace o turnaji najdete zde.


Tohoto klání se zúčastní i domácí tým Juventus Bruntál nebo SFC Opava. Našim borcům se připravila velmi tvrdá konkurence soupeřů v podání FC Vítkovice A,B, Sigma Olomouc nebo MFK Karviná A i B.

Zápasy se odehrají na dvou hřištích s umělou trávou o rozměrech 65x45 metrů. Hrací doba utkání se stopne na osmnácti minutách. Herní počet hráčů 1 + 7 na obou stranách. Startovné na turnaji se pohybuje ve výši 1 500 korun, což naštěstí zapsané týmy uhradí z prostředků grantové podpory, kterou klubu Juventusu Bruntál věnovalo město Bruntál na základě rozhodnutí městské rady a zastupitelstva města.

Turnaj se odehraje stejně jako v minulém ročníku systémem každý s každým. Z domácího týmu se představí hráči, kteří sestaví herní tým, složený i z ženské části. Předběžná sestava zní: Hynek Lezna, Tomáš Horník, Marie Klímová, Tomáš Prokeš, Michal Ďurika, Adam Venera, Jan Chytil, Roman Bernát, Kleantis Hluštík, Petr Bilík, Patrik Zmydloch, Ondřej Svoboda, David Rada, Ondřej Pohlídal, Domik Rada, Marek Štoller. Bruntálští budou chtít v kvalitní konkurenci překvapit a potrápit favorizované celky.