V prvním zápase změřili Bruntálští síly s FbK Horní Suchá. Domácí mladíci bohužel nedokázali reagovat na rychlé protiútoky soupeře a prohráli 5:7.

Druhé utkání s družstvem FBC Vikings Kopřivnice se Panterům nepodařilo proměnit ve vítězství, protivník prokázal velké zkušenosti a kvalitu. Ale prohra 2:7 byla pro Bruntál uspokojivá.

Třetí utkání už znamenalo pro bruntálské Pantery vítězství. Béčku týmu S.K. P.E.M.A. Opava nastříleli domácí čtyři góly, dostali jen tři a mohli se radovat z výhry 4:3.

Tenhle duel přinesl obrat a Panterům se začalo dařit. „Proti Bílovci zazářila dvojice Jan Duhajský, Matěj Župka. Matěj využil čtyřech Honzových přihrávek a čtyřikrát dokázal skórovat," uvedl bruntálský trenér Jakub Šimůnek. Právě tahle dvojice měla největší podíl na vítězství nad FBC Spartak Bílovec v poměru 7:2.

Mladší žáci bruntálských Panterů se podařilo na prvním ligovém turnaji vybojovat třetí místo. Prvenství získal tým FBC Horní Suchá, hned za ní skončilo družstvo FBC Vikings Kopřivnice. „Jsme moc rádi, že se nám povedlo být na bedně. Náš dík patří asi stovce diváků, kteří nám vytvořili výbornou atmosféru," usmíval se Jakub Šimůnek a doplnil:

„Musíme poděkovat i rodičům našich hráčů, kteří nám pomohli s pořádáním turnaje. A samozřejmě našim klukům za perfektní výkony."

Panteři Bruntál mladší žáci
Skalický Venera, Snokrot, Hloušek, Župka, Duhajský, Karvay, Kožíšek, Meca, Nguen, Kameníček, Vlach, Oltyán, Slavík. Trenér: Jakub Šimůnek

Zápasy Panterů
FBC Panteři Bruntál - FbK Horní Suchá 5:7
FBC Panteři Bruntál - FBC Vikings Kopřivnice 2:7
FBC Panteři Bruntál - S.K. P.E.M.A. Opava B 4:3
FBC Panteři Bruntál - FBC Spartak Bílovec 7:2

Další turnaj Panterů Bruntál
Moravskoslezský přebor starších žáků 2. listopadu
8.30 FBC Panteři Bruntál - FBC Štěpánkovice
13.30 FbK Horní Suchá - FBC Panteři Bruntál
Sportovní hala ZŠ Janáčkovo náměstí Krnov