FBC Orca Krnov – Orlová 2:5 (0:0, 2:2, 0:3)

Do duelu s Orlovou nevstoupily krnovské florbalistky vůbec dobře. Po nervozním začátku získal soupeř převahu, ale prosadil se až po přestávce. Během necelé minuty lovila Tořová míč ze své branky hned dvakrát. Obdržené góly Orku nabudily. Záhy po vhazování vstřelila kontaktní branku Monika Vrablová. A za pouhou minutu vyrovnávala krásnou střelou kapitánka Guziurová. Krok se soupeřem ale Krnovanky držely až do šesté minuty závěrečné třetiny. Nejprve skončil míček v síti Orky po nešťastné teči jedné z hráček a za necelých třicet vteřin prošla krnovskou obranou útočnice soupeře a pěknou střelou zvýšila na 4:2. Dva rychlé góly poslaly Krnov do kolen. V závěru ještě Orlová podtrhla své vítězství pátou brankou.

FBC Orca Krnov – Kopřivnice 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Do druhého sobotního klání Orka vstupovala z pozice favorita. Role krnovských florbalistek ale brzy vzala za svou. Byla to totiž domácí Kopřivnice, která měla více za hry. Po vyrovnaném průběhu s minimem šancí nastupovala obě družstva do závěrečné třetiny. Gólu se dočkaly krnovské florbalistky. Hned ve druhé minutě potrestala chybu v rozehrávce soupeře Iveta Theuerová. Klid do krnovských řad přinesla až šest sekund před koncem Monika Vrablová, která střelou k tyči rozhodla utkání. „Získali jsme první body a také spoustu zkušeností, na kterých můžeme stavět,“ uzavřel trenér Fajkus.

Krnov: Tořová – Guziurová, Dihlová, Veličková, Bořucká, Ficajová – Theuerová, Krejčiříková Denisa, Krejčiříková Ivona, Petřeková, Obadalová, Vrablová.