Letošní podzim se Klárce příliš nevydařil, protože se potýkala se zdravotními patáliemi. Přesto nepolevila ve svém zaujetí pro tento krásný sport a snažila se výkyvy, způsobené častými přestávkami, odstranit. Teprve její poslední podzimní vystoupení se neslo v tom duchu, jak byli její kolegové a trenéři zvyklí.

V turnaji Opavský listopad v kategorii žaček obsadila Klára Remešová druhé místo, když prohrála ve vyrovnaném finálovém souboji s Alenou Singerovou z Mostu v poměru zásahů 14 :15. Klára po většinu souboje byla ve vedení, ale soupeřka v závěru vyrovnala a při posledním zásahu měla více sportovního štěstí.

Klára se bohužel celý podzim potýkala se zdravotními problémy, což je znát i na její výkonnosti. Absolvovala jen přípravný turnaj O pohár Obce sokolské na závěr srpnového soustředění v Bystřici nad Pernštejnem, kde skončila třetí. Následně potom turnaje ve Warszawě a v Šamoríně, kde skončila uprostřed startovního pole a také mistrovský turnaj kadetek v Praze, kde vybojovala osmé místo.

Vzhledem k nedostatečné přípravě ovlivněné zdravotním stavem proto vynechala několik turnajů hlavně v Rakousku a Polsku. Jarní část sezony snad bude lepší.