Šíma sprint 2008 se uskutečnil opět po roce na zkrácené trati Ecce Homo ve Šternberku. I když závody do vrchu nejsou specialitou krnovské automobilové dvojice, tak se celý krnovský Doris team po vyhlášení celkových výsledků radoval. Konečné šesté místo je totiž úspěchem. Během dvoudenních závodů musí každá posádka absolvovat dvě tréninkové jízdy a dvě závodní jízdy.

Vozidlo krnovského Doris teamu startovalo ve volné kategorii bez omezení do 2000 ccm. Mezi dvacítkou startujících byly mnohem zkušenější posádky. Manželům Doričákovým se však podařilo zajet trať plnou zatáček a dlouhou téměř dva a půl kilometru za 1 minutu a 33 sekund. Tím Doris team získal šesté místo a mnohé z konkurentů nechal za sebou.

Přestože se v závodech rallye rvou Doričákovi o přední příčky, tak výsledky závodu do vrchu hodnotí týmový manažer pozitivně. „Na Šíma sprintu ve Šternberku nám šlo především o vyzkoušení nového vozidla. Jezdci se seznamovali s jeho zcela novým nastavením a tudíž jsme s výsledkem závodu maximálně spokojeni,“ vysvětlil Vilém Kotásek, týmový manažer. „Kromě solidního šestého místa jsme se přesvědčili, že vozidlo vydrží extrémní nápor. Celý tým se už těší na první závod rallye,“ dodal.