Dominika se představila v závodech na 50, 100 a 200 metrů volným způsobem a motýlkem. Krom toho se ještě představila na prsařské padesátce. Na motýlkářské stovce a dvoustovce se nominovala do finále. Stovku dokončila v céčkovém finále na druhém místě, na delší distanci obsadila v béčkovém finále pátou příčku, celkově skončila třináctá a osmnáctá.

„Na padesátce jsem si vylepšila osobní rekord, který jsem si posunula už o týden dříve na závodě v Popradu," řekla Dominika Geržová.

Na této akci se tradičně objevily plavecké legendy jako několikanásobná mistryně světa a olympijská vítězka maďarka Katinka Hosszu a švédská držitelka světových rekordů, olympijská vítězka Sara Sjöstrom. Pro mě to byla další cenná zkušenost, a to nejen sportovní," zakončila talentovaná plavkyně.