Pro cyklisty ACS Drak Vrbno začala sezona poměrně dobře. Po úspěšných soustředěních v Mohelnici, Lanžhotě a Příbrami, kde společně s dalšími studenty Sportovního gymnázia ve Vrbně pod Pradědem a dalšími cyklisty z Jesenicka absolvovali řadu kvalitních kilometrů, se pustili do závodění na vícero frontách. Rozjely se soutěže Českého poháru mládeže, Jesenického šneku, Trituru a čeká se ještě na odstartování ČP masters, Moravského poháru, Poháru Moravskoslezského svazu cyklistiky a MTB soutěží.

Na prvním závodě ČP mládeže v Soběslavi startovali za ACS Drak pouze David Dvorský, Michal Podolák a Romana Daněčková. David dojel v tomto kritériu na 17.místě, Michal na 28. místě a Romana na 29. místě. Další studenti SG Vrbno zajeli také pěkné výsledky. Lubomír Petruš dojel na 7. místě, Milan Svoboda na 8. místě a Dan Dlužanský na 31. místě. Druhý den v Příbrami na silničním závodě se umístili: David Dvorský na 15. místě, Milan Svoboda na 44. místě, Romana Daněčková na 19. místě, Dan Dlužanský na 39. místě a Michal Podolák na 49. místě. V elitní kategorii zajel pěkné 2. místo vrbenský rodák Zdeněk Mlynář, 40. místo obsadil další vrbenský odchovanec Luboš Tomeček a na 75. místě dojel i trenér cyklistů na SG Vlastik Mlynář.

Prvním závodem v Opavě také začal Jesenický šnek. Tam se podařilo i první letošní klubové vítězství. O to se zasloužila Hanka Petrušová. Patrik Kopilčák dojel na 4. místě, Alena Mlynářová byla klasifikována na 3. místě mezi ženami a další závodníci Michal Podolák, Vlastik a Miloš Mlynářovi dojeli na 5. místě ve svých kategoriích. Další závod Jesenického šneku se jede v neděli 22. 4. 2007 v Karlovicích od 10. 00 z parkoviště firmy Trispol. Na tento závod zveme všechny příznivce cyklistiky od mládeže až po nejstarší závodníky.