Cedule cup jsou pravidelné nedělní vyjížďky amatérských cyklistů z Krnovska, kdy se zhruba v posledních dvaceti až třiceti kilometrech začne závodit s cílovým spurtem na ceduli Krnov. Závod vznikl ze společných tréninků cyklistů z oddílů Cyklistika pro všechny a Loko Krnov.

Kromě bodovacího spurtu na ceduli Krnov přibyla v tomto roce i vrchařská prémie. V cíli na ceduli Krnov boduje prvních deset cyklistů, na vrchařské prémii pět cyklistů.

První závod vyhrál Dan Rychta

První závod Cedule cupu se uskutečnil na trase Krnov – Nové Heřminovy - Heřmanovice - Krnov v celkové délce sedmdesát šest kilometrů a na start se postavilo rekordních dvacet dva závodníků.

Závěrečný spurt rozhodl pro sebe ve spurtu šestičlenné skupiny Dan Rychta před Honzou Zmudou a Antonínem Lantem. Na dalších místech se umístili Vít Šimon, Nikola Šimon, Tomáš Karmelita. Body získali také Miroslav Švihel, Pavel Daněček, Petr Šrajbr a z další tříčlenné skupiny bral ještě bod Martin Kopecký.

Vrchařskou prémii na Drakově vyhrál Luděk Slonina před Pavlem Daněčkem, Antonínem Lantem, Markem Zapletalem a Tomášem Karmelitou. Za zmínku stojí i účast talentované třináctileté Romany Lantové.

Celkově tak díky bodům za vrchařskou prémii bylo pořadí následující:
1) Tonda Lant 11 bodů, 2) Dan Rychta 10 bodů, 3) Jan Zmuda 9 bodů, 4-5) Vít Šimon a Pavel Daněček 7 bodů, 6-7) Nikola Šimona Tomáš Karmelita 6 bodů, 8) Luděk Slonina 5 bodů, 9) Miroslav Švihel 4 body, 10-11) Pavel Šrajbr a Marek Zapletal 2 body, 12) Martin Kopecký 1 bod.

Druhý závod ovládl Jan Zmuda

Druhý závod Cedule Cupu proběhl na trase Krnov - Jindřichov - Vysoká – Krnov o délce padesát tři kilometry, ale kvůli nepříznivému počasí se na startu objevilo jen jedenáct cyklistů, z nichž Pavel Daněček a Vladimír Velčovský startovali bez cyklistické přilby. Proto v cíli nebrali žádné body, i když dojeli na bodovaných místech.

Závod rozhodl Linhartovský kopec, kde se od ostatních závodníků odpoutal Honza Zmuda a svůj náskok udržel až do cíle. O další místa se rozdělila skupina pronásledovatelů, z nichž pak bylo další pořadí Nikola Šimon, Petr Šrajbr a Dan Rychta. Za nimi už pak brali body cyklisté, kteří přijeli do cíle jednotlivě.

Pořadí druhého závodu Cedule Cupu:
1) Jan Zmuda, 2) Nikola Šimon, 3) Pavel Šrajbr, 4) Dan Rychta, 5) Miroslav Švihel, 6) Marek Zapletal, 7) Zdeněk Droběna, 8-9) Petr Mikeska a Ladislav Valečko .