Letošní ročník se uskutečnil pro plavce ročníků 2002–2006. 
V prostějovském bazénu reprezentovali bruntálské plavání Miroslav Trpka, Mathes Formánek, Michal Dendis, Zuzana Vilímovská, Romana Seidlerová, Kristýna Václavíková, Zoe Zdražilová a Barbora Lengsfeldová a domů si dovezli cenné kovy a dokonce i zápisy v tabulkách rekordů prostějovského Emana.

Z kluků předvedl skvělé výkony Miroslav Trpka, který vyhrál tři zlaté medaile na trati 50 metrů znak, 50 metrů motýlek a 50 metrů volný způsob, navíc zapsal Bruntál do tabulek rekordů. Michal Dendis za Trpkou nezaostal. V závodě na 50 metrů motýlek dohmátl za svým bruntálským kamarádem jako druhý a na 50 metrů prsa vyhrál.

Děvčata také nezahálela a domů vezla pět medailí. Zoe Zdražilová ze stometrových tratí volný způsob brala 3. místo a motýlkovou trať doplavala jako druhá. Zuzana Vilímovská získala 3. místo na trati 50 metrů prsa. V nejmladší kategorii ročníku 2006 se předvedla výborně Kristýna Václavíková, odchovanec bruntálských benjamínků svůj první velký závod na 50 metrů motýlek a 50 metrů prsa vyhrál i s překonaným rekordem mokrého Emana.