V třebíčském bazénu se výborně předvedli oba plavci Slavoje, kteří vybojovali celkem osm medailových umístění. Michael Dendis dosáhl ve třech případech na vítězství, a to v distancích 50 metrů prsa, 100 metrů prsa a 400 metrů volný způsob. Výrazně o sobě dala vědět bruntálská plavecká naděje také na tratích 100 metrů a 200 metrů polohový závod, kde dohmátla na třetím a druhém místě.

Miroslav Trpka nenašel konkurenci na trati 100 metrů motýlek, kde získal zlatou medaili. 
V závodě na 50 metrů motýlek obsadil druhou příčku a 200 metrů volný způsob zvládl na výtečném třetím místě. Markéta Lengsfeldová na medailová umístění sice nedosáhla, ale již kvalifikace na tento vrchol zimní plavecké sezony byl úspěchem pro ni samotnou i bruntálské plavání.

Lengsfeldová si podobně jako její kolegové také vytvořila v Třebíči nové osobní rekordy.

Na Poháru České republiky jedenáctiletých v brněnském závodě se neztratila ani Zuzana Vilímovská, která na trati 200 metrů prsa obsadila skvělé 5. místo. Bruntálská plavkyně dosáhla dobrého umístění i v dalším závodě na 100 metrů motýlek, kde doplavala na čtrnácté příčce.

„Naši plavci v Třebíči i v Brně opět prokázali výbornou výkonnost a výsledky. Za skvělou reprezentaci oddílu i města Bruntál jim určitě patří pochvala," řekla k pohárovým vystoupením v Třebíči a Brně jedna z bruntálských trenérek Iva Procházková.