V první části se oba týmy spíše rozehrávaly. Domácí hráčky byly pohyblivější a lépe pracovaly pod oběma koši. Hosté se jen těžko rozehrávali a nedařilo se jim podle představ. Na body první hubená část tak skončila devítibodovým vedením domácího SBŠ.

Od začátku druhé čtvrtiny hostující basketbalistky viditelně přidaly. Bruntál lépe kombinoval a dařilo se mu i zakončení. Hosté do poločasu výsledek otočili na svou stranu.

Lepším týmem byly hráčky Bruntálu i od zahájení druhého poločasu. Domácí se snažily soupeři vzdorovat, ale v jednotlivých herních činnostech zaostávali. Bruntál měl navrch a aktivnější byl v doskocích pod oběma koši. Do konce třetí čtvrtiny navýšily své vedení basketbalistky SK Bruntál na rozdíl deseti bodů.

V poslední části se hrál oboustranně vyrovnaný basketbal. Hostující tým se snažil své vedení kontrolovat. Domácí to ještě zkoušeli, ale jednobodovým vítězstvím v poslední čtvrtině jen korigovali výsledek. SK Bruntál se po vítězství 70:61 vyhoupl na druhou příčku v tabulce za BK Havířov, který má ale o utkání více.

SBŠ Ostrava C – SK Bruntál 61:70 (16:7, 13:26, 15:21, 17:16)
SK Bruntál (sestava a body): Kateřina Jedličková 23, Pavla Švajdová 16, Monika Pečová 11, Eva Svobodová 8, Michaela Šnadová 8, Martina Pečová 4, Aneta Rošková, Nikol Barnetová. Trenér: Dalimil Morys