Zde bruntálský Plavecký klub zastoupení neměl. Žáci ročníku narození 1994 bojovali o mistrovské tituly v Trutnově na 25 m bazéně s 8 drahami. Zde reprezentoval bruntálské plavání Milan Kašpařík. Žactvo ročníku narození 1995 bojovalo v Litoměřicích na 25 m bazénu se 6 drahami. Tady bruntálské plavání reprezentovala Kristýna Galíčková.

V průběhu prvního půldne se Milan představil ve své nejlepší disciplíně, a to v závodě na 200 m motýlek, kde se časem 2:33,34 znamenajícím nový osobní rekord, zlepšený o celé 4 sekundy, umístil na skvělém třetím místě, a potvrdil tak svoji skvělou připravenost. V tomtéž půldni se Milan představil ještě v závodě na 400 m volným způsobem. Rovněž zde ukázal svoji vynikající připravenost, neboť čas 4:41,70 znamenal jednak nový osobní rekord a jednak celkově 6. místo, což oproti rozlosování znamenalo posun o jednu příčku výše.

V sobotu odpoledne Milan bojoval v závodě na 50mvolný způsob, kde se časem 0:28,88 umístil na celkovém 21. místě. Toto umístění není žádnou ostudou, protože všech 24 plavců se ve výsledkové listině srovnalo ve 2 sekundách a o konečném pořadí zde rozhodovaly pouze setiny sekund. Posledním závodem sobotního závodního dne pro Milana byl 200 polohový závod, kde se časem 2:31,76, znamenajícím nové osobní maximum, umístil na pěkném 8. místě.

Mistrovství pokračovalo v neděli dopoledne posledními disciplínami, kde Milan bojoval o co nejlepší umístění v závodě na 100 m motýlek a královském závodě 400 m polohový závod. V motýlkové stovce se časem 1:11,69 umístil na 7. místě. Zaplavaný čas sice neznamenal nové osobní maximum, ale znamenal posun o jednu příčku výše v celkovém pořadí. V královské disciplíně 400 m polohový závod Milan rovněž nezklamal. Čas 5:29,65 znamenal 9. místo v celkovém pořadí, což lze v náročných podmínkách závodu s treninkovými možnostmi zdejšího klubu považovat za výrazný úspěch.

Kristýna se kvalifikovala celkem do 5 disciplín. Při startu na 100 m prsa byla rozhodčími diskvalifikována za údajný předčasný odskok při startu. To však Kristýnu nerozhodilo a při dalším závodě na 200 m motýlek se na startu již soustředila a bylo z toho celkové 6. místo a čas 2:57,03, což je osobní rekord lepší o celých 6 sekund. Dalším závodem pro Kristýnu byl 200 polohový závod. Rovněž zde si Kristýna zlepšila své osobní maximum, když zaplavaný čas 2:53,24 je časem lepším o 3 sekundy.

Kristýna pak pokračovala bojem v závodě na 100 m motýlek, kde vybojovala 7. místo a čas 1:20,29 se velice přiblížil jejím dosavadnímu osobnímu maximu. Posledním závodem pro Kristýnu byl závod na 200mprsa. Zde se umístila na pěkném 20. místě. Ovšem čas 3:12,80 je dalším zlepšením osobního rekordu.