Na vrcholný republikový šampionát se z Moravskoslezského a Olomouckého kraje nominoval i člen SÚS boxing Elfe Krnov Alexandr Ivanov, který bojoval v hmotnostní kategorii do padesáti šesti kilogramů.

V ringu se představilo více než šedesát boxerů ze čtrnácti oddílů celé republiky. Krnovák Ivanov se dostal do semifinále, kde narazil na Agateljana z SKP Ústí nad Labem. „To byl hodně těžký soupeř. Navíc více než dva měsíce trénoval s boxery z Kuby, kteří se v Ústí připravovali na Grand Prix," uznával kvality soupeře Alexandrův trenér Jaroslav Morbitzer a pokračoval:

„Alexandr se ale protivníka nezalekl a srdnatě bojoval. Sportovně ale musím přiznat, že Agateljan byl lepší a po zásluze vyhrál," doplnil Morbitzer. Nutno dodat, že boxer z Ústí nad Labem pak zvítězil i ve finále a stal se ve váze do šestapadesáti kil mistrem ČR.

Ivanov tak pro sebe i celý krnovský box vybojoval bronzovou medaili. „Je to takové povzbuzení do další činnosti. Celé mistrovství mělo vysokou kvalitu jak po stránce společenské, tak sportovní a hlavně se těšilo velkému zájmu představitelů města Děčína a diváků," uvedl Jaroslav Morbitzer a na závěr dodal: „Musím moc poděkovat hlavně našemu sponzorovi, kterého máme i v názvu, bez něho by box v Krnově nebyl, protože dalšího sponzora zatím nemáme."