Zájem o tento turnaj předčil dokonce předpoklady pořadatelů a na některé dvojice se nedostalo, jelikož počet startujících dvojic byl omezen maximálně na šestnáct. Turnaj se hrál systémem oboustranného pavouka, takže každý tým měl možnost na reparát a i v případě 1 porážky v turnaji mohl turnaj stále vyhrát.

Ve většině soubojů byly vidět velice vyrovnané výkony a zápasy často končily jen těsnými rozdíly. Nejvyrovnanějším týmem, a díky tomu zaslouženým vítězem, se bez jediné porážky stal tým Koulometů ve složení Jiří Procházka a Marek Veselý z Břidličné před duem Stylu ve složení Arnošt Unucka a Miroslav Křiva z Krnova. Bronzovou příčku obsadil celek Uličníků ve složení Antonín Ulička a Jana Uličková rovněž z Krnova.

Nejvyšší nához se povedl Jiřímu Procházkovi z dua Koulometů, a to krásných 224 bodů.

„Vůbec jsem nečekal, že o turnaj dvojic bude takový zájem, dokonce jsem musel asi 6 týmů odmítnout z důvodu naplněné kapacity, turnaj však probíhal velmi hladce, od všech hráčů byla slyšet jen slova chvály za výbornou organizaci, takže jsme se rozhodli společně s majitelem bowlingového centra uspořádat v nejbližší době ještě jeden turnaj dvojic, aby se dostalo také na týmy, které se nemohly turnaje zúčastnit nyní,“ sdělil závěrem ředitel turnaje Marek Koraba.

-mk-