Hráče Bowlingu TKT Krnov čekalo pět zápasů a k posunu do klidného středu tabulky jim stačilo vybojovat tři výhry. Bohužel se krnovským hráčům vůbec nedařilo a celý den je provázela smůla a také chyby.V této soutěži hrají pokaždé jen tři hráči a tak se při výpadku jednoho z hráčů družstva dá s výsledkem ještě něco udělat.

Bohužel ve třetím hracím dni v Ostravě měli skoro pokaždé výpadek dva hráči a také podle toho zápasy a výsledky vypadaly. Všechna utkání v ostravském bowlingovém centru končila po dramatickém průběhu velmi těsnými rozdíly. Šťastnější většinou ale odcházeli soupeři krnovských hráčů, kteří si připisovali body. V prvním utkání se Krnov utkal se soupeřem, který byl v průběžné tabulce na druhém místě a byl to také asi jediný zápas, ve kterém se přiklonilo štěstí na jeho stranu. Krnovští bowleři vyhráli o čtyři shozené kuželky v poměru 473:477 ve svůj prospěch.

V dalších utkáních se však přestalo krnovským hráčům zcela dařit a přišly dvě smolné porážky o pět a poté o šest kuželek. Vše nakonec vyvrcholilo se soupeřem, který do utkání s TKT Krnov nezískal v soutěži ani jediný bod a byl beznadějně poslední. Bohužel pro Krnovany přišel doslova neuvěřitelný výpadek všech hráčů a s ním spojený také nejnižší nához v celé historii krnovského působení v první lize. Na obranu hráčů je však třeba dodat, že asi při patnácti hodech do plných zůstal stát split (což znamená neshoditelná pozice).

V posledním zápase třetího hracího dne první amatérské bowlingové ligy se Krnov utkal po sérii porážek s přímým konkurentem v tabulce a prohra by znamenala propad v tabulce do bojů o záchranu. Naštěstí v tomto zápase zabojoval Štefan Šátek a náhozem 222 kuželek výrazně pomohl k důležitému vítězství 530:506 pro krnovský tým. Hned v dalším kole odjížděl neúplný tým Bowlingu TKT Krnov opět do Ostravy s cílem urvat co nejvíce bodů a posunout se zpět do klidného středu tabulky. Krnovské borce tentokráte čekali ale soupeři bojující o titul, takže splnit tento cíl bylo velmi složité.

Bowlingové štístko se ale tentokráte po minulém turnaji zase otočilo ke krnovským čelem a hráči toho dokonale využili. Ze čtyř utkání čtvrtého hracího dne vybojovali hráči TKT Krnov po výborných výkonech plný počet osmi bodů a v konečném hodnocení celé sezony obsadili krásné páté místo v soutěži první amatérské ligy. Krnované z osmnácti utkání deset vyhráli a osm prohráli, což v konečném účtování znamená dvacet bodů s průměrem 507,72 shozených kolků na zápas.

Nejlepším hráčem Bowlingu TKT Krnov se stal Štefan Šátek s průměrem 184,07 a celkovým čtvrtým místem mezi jednotlivci na severní Moravě. Šatkovi by tak neměla uniknout účast na letošním mistrovství republiky jednotlivců. Hráči děkují všem sponzorům, kteří pomohli a také skvělým fanouškům, které jim soupeři jen záviděli.