Momentálně je opět členkou ženské reprezentace B a aktuálně trénuje v Novém Městě na Moravě s největšími českými biatlonovými hvězdami. A to například se svou velkou kamarádkou Gabrielou Koukalovou anebo spolužačkou z jilemnického gymnázia Veronikou Vítkovou.

„Ještě nás čekají dvě velká soustředění, týdenní podzimní testy a republikový šampionát na kolečkových lyžích v Letohradu. V listopadu jedeme na první soustředění na sněhu,“ komentovala odchovankyně Klubu biatlonu Břidličná, která si chce nadcházející sezonu především užít.

Veronika Zvařičová získala medaile na vrcholných akcí. Na juniorském světovém šampionátu si dojela pro zlato, vlastní také stříbro z mistrovství Evropy dospělých i juniorů. Pro řadu lidí je obrovskou bojovnicí, neboť se dlouho musela vypořádávat s následky dopravní nehody, při níž málem přišla o život.

Před čtyřmi léty během přípravy reprezentačního týmu v areálu v Jablonci nad Nisou se ve sjezdu na kolečkových lyžích střetla s protijedoucím automobilem a utrpěla celou řadu těžkých zranění. Nakonec se však dokázala uzdravit a po více než roce se k závodění opět vrátila.