SBK Valašské Meziříčí - BK Krnov U16 48:34 (10:10, 21:20, 30:28), 60:50 (16:19, 30:35, 47:41)

Hráči jako Rumian, Kiculis, Stanovský či Klímek dávají tomuto týmu úplně jinou úroveň. Tento zápas rozhodli domácí až v poslední čtvrtině, kterou vyhráli 18:6.

Sestava a body: Filip Daniel 12b. (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 0), Durišík Jiří 10b. (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Vidlička Adam 6b. (trojky: 1, TH: 1/6, fauly: 1), Chudoba Miroslav 2b. (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 1), Vaščák Marek 2b. (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Zápalka Tomáš 2b. (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Ďurica Jan 0b. (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Hofman Daniel 0b. (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2).

V druhém zápase podali naši hráči mnohem lepší výkon, ale o výhru opět přišli. Velmi špatná střelba trestných hodů (17/4) v době, kdy se zápas lámal, horší obrana a nepřesná střelba byla hlavní příčinou naprosto zbytečné porážky.

Sestava a body: Durišík Jiří 15b. (trojky: 2, TH: 1/2, fauly: 2), Vaščák Marek 10b. (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Vidlička Adam 10b. (trojky: 0, TH: 0/6, fauly: 1), Filip Daniel 8b. (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 0), Zápalka Tomáš 4b. (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Hofman Daniel 2b. (trojky: 0, TH: 0/3, fauly: 2), Chudoba Miroslav 1b. (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Ďurica Jan 0b. (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0).

Žáci U14

BCM Intext Krnov - SK UP BCM Olomouc 41:56 (11:12, 15:23, 35:44).

Sestava a body: Ďurica 12, Dratnal, Krupinský 4, Stanovský J. 2, Chudoba 6, Kortiš, Durišík 9, Zelenka, Mezírka 2, Zápalka 6.

BCM Intext Krnov - SK UP BCM Olomouc 42:64 (12:27, 22:37, 32:49).

Sestava a body: Ďurica 5, Dratnal, Krupinský 2, Stanovský J. 6, Chudoba 2, Kortiš 4, Durišík 17, Zelenka, Mezírka 2, Zápalka 4.

Starší žačky

Minulý víkend odehrály první utkání v žákovské lize krnovské mladé naděje. Děvčata ročníku 1996 a mladší si účast v celostátní soutěži vybojovala v kvalifikaci, která se konala v Trutnově.

V úvodních zápasech čekala Krnovanky kvalitní družstva, která již celostátní soutěž hrála v uplynulých sezonách. V sobotním utkání děvčata nastoupila na palubovce Žďáru nad Sázavou a vstup do zápasu se jim bohužel nevydařil. Soupeřky překvapily celoplošnou obranou, se kterou si naše děvčata nedokázala v první čtvrtině poradit. Stav po prvních 10 minutách tak byl 27:5. V dalších minutách se utkání vyrovnalo a krnovské hráčky byly rovnocenným soupeřem.

Výsledek: Žďár nad Sázavou - Krnov 86:54.
Sestava a body: Vávrová 12, Dančiová a Barnetová 10, Jedličková 8, Strakošová, Melcrová, Koudelková 4, Dudová 2.

V neděli nastoupily Krnovanky na palubovce Frisco Sika Brno, kde je čekalo družstvo s výškovou převahou. Navzdory tomu se děvčata nezalekla a oproti sobotnímu utkání vstoupila do zápasu s velkou chutí a nasazením. Po první čtvrtině byl stav 19:16, do poločasu však dívkám došly síly a soupeřky začaly využívat svých výškových i herních předností.

„I přes porážky jsme s výkony děvčat spokojeny a věříme, že z příštích utkání, která nás čekají v Pelhřimově a Táboře 23. a 24. října si dovezeme první vítězství,“ přeje si trenérka Jana Hradilová.

Výsledek: Frisco Sika Brno - Krnov 82:56.
Sestava a body: Jedličková 16, Vávrová 15, Dančiová 8, Melcrová 6, Strakošová 4, Barnetová 3, Koudelková a Dudová 2.
Trenérky: Ivana Hlaváčková, Jana Hradilová.