Na půdu Frýdku-Místku cestovaly basketbalistky Slavoje s cílem zvítězit a od úvodních minut to dávali svému domácímu soupeři najevo. Bruntál ovládl v první čtvrtině hřiště a dominoval nejen v poli, ale i pod oběma koši. Domácí zaostávali ve všech herních činnostech a i v pohybu a tak první čtvrtina skončila vysokým vítězstvím Bruntálu.

Také druhá část pokračovala pod taktovkou hráček SK Bruntál, kterým se dařila kombinace i střelba. Domácí basketbalistky se snažily, ale v polovině utkání prohrávali rozdílem dvaadvaceti bodů.

Výborně si vedly hostující basketbalistky i ve třetí části utkání. Domácí hráčky se snažily zápas zvrátit, ale hosté měli vývoj jasně pod svou kontrolou a náskok do konce třetí čtvrtiny ještě navýšily.

V závěrečné čtvrtině už rozhodnutého utkání se v podstatě jen dohrávalo. Hráčky SK Bruntál předváděly velmi dobrý basketbal a přidávaly další podařené akce a body na své konto. Domácí FrýdekMístek se snažil a bojoval, ale hladkou porážku neodvrátil.

SK Bruntál si kolo před koncem soutěže vítězstvím udrželo vedoucí postavení v tabulce přeboru severní Moravy.

BK Frýdek-Místek - SK Bruntál 49:78 (3:23, 22:44, 38:61)
SK Bruntál (sestava a body): Sandra Barnetová 21, Martina Pečová 18, Pavla Švajdová 13, Kateřina Stránská 12, Monika Pečová 12, Michaela Šandová 2, Aneta Hollerová. Trenér: Dalimil Morys