Náladu si však spravili svěřenci trenéra Opršala v utkání s posledním celkem tabulky Přerovem. Výkonnostní předpoklad domácí hráči splnili a v poklidu dovedli zápas do vítězného konce po výsledku 89:67.

Po vyrovnaných úvodních minutách, kdy se obě mužstva vzájemně oťukávala, zapnuli Krnované na vyšší obrátky. Od 5. minuty se valil jeden útok na koš Přerova za druhým, šňůra 18:2 dala utkání jasný ráz a vedení 32:10 po první čtvrtině hodně naznačovalo. A přestože trenér domácích později postupně posílal na hřiště všechny hráče, po přestávce Krnovští opět navýšili svůj náskok na téměř třicet bodů.

BK Krnov – TBS Sokol Přerov 89:67 (32:10, 51:25, 70:43)