Basketbalisté doma vyhráli

Krnov - Po delší odmlce se představil basketbalový tým krnovských mužů na domácí palubovce v soutěži oblastního přeboru. Soupeřem se mu stal mladý, ale ambiciózní celek Sokolu Karviná.

23.1.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Archiv

Domácí basktebalisté nastoupili do utkání v roli favorita, a to přesto, že se museli obejít bez opor Martina Čarneckého, Křištofa a Lukáše.

Hosté nastoupili do zápasu jako po kocovině a ve druhé minutě prohrávali 6:0. Uchlácholený tým krnovských basketbalistů polevil. Toho nevýrazný soupeř využil a skóre otočil ve svůj prospěch na 6:13. Překvapivě velký tlak soupeře donutil Krnovské střílet z dálky. Domácí díky trojkám Svěchoty, Janovského a Mariana Čarneckého dostali svůj tým zpět do vedení.

Druhá čtvrtina zápasu již byla vyrovnaná. Sokolové tak nedovolili domácím bodově odskočit.

Po přestávce nastala na krnovské palubovce doslova trojková smršť, kterou měla na svědomí obě mužstva. Během čtyř minut dali hosté čtyři a domácí tři trojky. Ve čtyřiadvacáté minutě zápasu tak Krnované vedli 48:44. Další trojky pak přidali Opršal a opět Čarnecký, a tak Krnované konečně získali rozhodující náskok. Ten pak potvrdili během prvních čtyř minut poslední fáze hry, kterou vyhráli 12:0.

Na hostech se jistě podepsalo zranění rozehrávače Hamruse, který musel odstoupit ze hry. Závěr si už domácí pohlídali. Velice příjmeným překvapením bylo mezi muži premiérové vystoupení juniorského rozehrávače Martina Opršala, který dal poslední koš zápasu a potvrdil své kvality.

BKDB Krnov vers. TJ Sokol Karviná 74:55
Body: Čarnecký Marian 25, Janovský 24, Velčovský 14, Svěchota 5, Opršal Ondřej 3, Šutovský 3, Opršal M. 2.

Autor: Jiří Krušina

23.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 12 200 Kč Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci Skladník, řidič. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Rýmařov, manuální zručnost, řidičský průkaz B, praxe svářování, Hlásit se na e - mail Konecna.rymstav@seznam.cz, Z : 14.5.2018 A : 17.9.2018. Pracoviště: Rýmstav cz spol. s r.o., Nerudova, č.p. 1290, 795 01 Rýmařov. Informace: Petra Konečná, +420 777 994 391. Doprava a logistika - Doprava a logistika Obsluha zemních a příbuzných 24 000 Kč Obsluha zemních a příbuzných strojů Strojník bagru. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Rýmařov, Olomouc, Šumperk, Mohelnice, řidičský průkaz B a C, karta řidiče výhodou, strojnický průkaz, nutná praxe, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita, chuť pracovat, zemní práce na pásovém bagru popř. traktobagru, , Po zkušební době možnost zajištění ubytování ve firemním bytě, příspěvek na stravu, odměny., Hlásit se na e - mail : Konecna.rymstav@seznam.cz, Z : 6.2.2018 A : 17.9.2018. Pracoviště: Rýmstav cz spol. s r.o., Nerudova, č.p. 1290, 795 01 Rýmařov. Informace: Petra Konečná, +420 777 994 391. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 25 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič nákladního automobilu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Bruntál, ŘP sk. C, karta do tachografu, hlásit se na e - mail : sury.sds@gmail.com nebo na tel. č. 602 193 697, Z : 30.8.2018. Pracoviště: Sds transport s.r.o, Zahradní, č.p. 1925, 792 01 Bruntál 1. Informace: Miloš Surý, +420 602 193 699,602 193 697. Stavebnictví - Stavebnictví Stavbyvedoucí 44 000 Kč Hlavní stavbyvedoucí Stavbyvedoucí. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 44000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Rýmařov, Olomouc, Šumperk, Mohelnice, ÚSO - obor pozemní stavby, ŘP sk.B, znalost práce na PC - program WORD, EXCEL, Outlook, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, časová flexibilita, organizační schopnosti, schopnost řídit pracovní tým, odolnost proti stresu, pečlivost, praxe min. 5 let, Společnost nabízí: zázemí v perspektivní společnosti působící na trhu 20 let, možnost seberealizace,školení v rámci pracovní pozice., Praxe min. 3 roky., Po zkušební době možnost ubytování ve firemním bytě, Stravenky, roční odměny., , Hlásit se na e - mail : Konecna.rymstav@seznam.cz, Z : 11.1.2017 A : 17.9.2018. Pracoviště: Rýmstav cz spol. s r.o., Nerudova, č.p. 1290, 795 01 Rýmařov. Informace: Petra Konečná, +420 777 994 391.

Milan Furik, trenér Rýmařova

Gólovou přestřelku v Hulíně režíroval Navrátil

Krnov hrál dobře, favorit z Čeladné ale i tak zvítězil

K bruntálskému vítězství nad Vsetínem stačila jedna branka

Okolo pětistovky diváků sledovalo v Bruntále další divizní duel mezi domácí Slavoj Olympií a Vsetínem. O vítězství rozhodla už v prvním poločase branka bruntálského Jana Hrabovského.