Těmito výhrami se Krnované probojovali do čela skupiny, když v prozatímní tabulce mají stejný počet porážek jako tým Orlové. Mužstvo však má před sebou ještě deset zápasů, z toho čtyřikrát hraje na palubovkách soupeřů.

BC Orlová vers. Intext Krnov 41:74 (18:14, 22:32, 30:52)

Krnov přijel do Orlové s odhodláním předvést co nejlepší výkon. Pouze v první čtvrtině dokazovali domácí, proč jsou v čele skupiny, když dokázali snadno překonávat krnovskou obranu z rychlých protiútoků. Když však hosté zpevnili svoji nepropustnou zónovou obranu a hlavně se do ní rychle vraceli, dovolili soupeři vstřelit pouhé 4 body. Navíc pod orlovským košem vítězně bojovali Gazdík a Kostrhoun a tak hlavně jejich zásluhou Krnované v poločase vedli o 10 bodů. Nejlepší výkon podali hosté ve třetí části hry, kdy se po pěkných akcích rozehrávačů s pivoty podařilo navýšit skóre až na rozdíl 20 bodů. Pak už zasahovali do hry všichni hráči a přesto své vedení dokázali ještě navýšit.

Body: Gazdík 22, Kostrhoun 14, Volný 7, Šnirch 6, Zeman 6, Urban 6, Drcmánek 6, Buráň 4, Jalowiczor 2, Krejčí 1.

BC Orlová vers. Intext Krnov 46:71 (12:14, 19:37, 37:53)

Krnované byli naladěni na vítěznou strunu, a tak přestože domácí změnili nasazení jednotlivých hráčů, na semknuté hosty to už nestačilo. Rozhodující úder dala soupeři druhá pětka, která zcela rozložila výbornou obranou lepší pětici domácích. Krnov se opět mohl spolehnout na své podkošové hráče, kteří převyšovali své soupeře ve všech směrech. Krnov vyhrál tuto čtvrtinu 23:7 a položil tak základ k pozdějšímu vítězství. Hráči Orlové se totiž nedokázali smířit s nečekaným vedením Krnova a po poločasové přestávce dali do hry poslední zbytky svých sil. Najednou začali bojovat, začala se jim dařit střelba z trojek, dali i snadné koše z protiútoků. Hostům se však podařilo zastavit nápor domácích po oddechovém čase, kdy se hráči uklidnili a začali opět hrát svoji hru na podkošové hráče. Gazdík a Volný dali po přihrávkách Šnircha důležité koše a opět navýšili krnovské vedení. V poslední části hry už Krnované taktickou hrou udržovali vedení a nepustili soupeře vůbec k ničemu.

Body: Gazdík 18, Kostrhoun 16, Volný 10, Šnirch 8, Urban 8, Zeman 6, Drcmánek 2, Jalowiczor 2, Buráň 1.