V rychlém tempu pokračují i soutěže oblastního přeboru Moravskoslezského kraje. V dalším zápase se domácímu publiku poprvé představila i rezerva ligového týmu kadetů U16. Po drtivých porážkách v Příboře si hráči chtěli napravit reputaci a tentokrát to „odnesl“ tým Frýdku-Místku. V prvním zápase byli Krnované mnohem aktivnější než soupeř a zaslouženě vysoko zvítězili. V odvetě už se hosté vzchopili, hráli mnohem agresivněji a jejich odpor zlomili krnovští až v poslední čtvrtině. Po šesti zápasech tak má mužstvo na svém kontě pozitivní bilanci čtyř vítězství a dvou porážek.

Den Braven Krnov vers. BK Frýdek-Místek 78:55 (24:15, 37:22, 52:38)

Domácí využili možnosti postavit některé hráče z dorostenecké ligy a právě oni významně ovlivnili vývoj zápasu ve prospěch Krnova. Především v poli byl k nezastavení David Biskup, kterého hosté nebyli nikterak schopni zastavit. Pod košem se prosazovali pivoti Kostrhoun a Volný, kteří využili svých zkušeností ze zápasů v dorostenecké lize. Do hry se dostali postupně všichni hráči lavičky včetně žáků, a přesto domácí zvítězili jasným rozdílem a mohli se těšit na odvetný zápas.

Sestava a body: Biskup 24, Šamla 16, Kostrhoun 10, Volný 8, Řídký 7, Buráň 6, Šnirch 5, Mokráš 2, Stanovský, Haščin, Pavlík.

Den Braven Krnov vers. BK Frýdek-Místek 80:60 (14:15, 33:34, 56:50)

Druhý zápas měl mnohem vyrovnanější průběh, hlavně díky tomu, že krnovští hráči nedokázali dostat míč do koše ani z vyložených šancí. Na střely byli jasně lepší, ale na ty se v žádném sportu nehraje. Také obrana nepracovala bez chyb, a tak hosté překvapivě vedli po celý poločas. Svou hru začali předvádět Krnované až po přestávce, kdy dokázali získat většinu míčů pod košem a zakončovali rychlé brejky. V poli byl neomylný opět Biskup, pod košem pak Kostrhoun, a nakonec zvítězili domácí vysokým rozdílem, i když průběh zápasu tomu vůbec nenasvědčoval. Krnov tak vybojoval dvě vítězství do tabulky oblastního přeboru a svou pozici bude chtít vylepšit i v příštím kole.

Sestava a body: Biskup 33, Kostrhoun 16, Šnirch 8, Buráň 6, Šamla 6, Volný 6, Haščin 3, Stanovský, Pavlík, Mokráš.