BK Uherský Brod vers. BK Den Braven Krnov 78:69 (21:13, 37:32, 60:55)

Domácí tým byl v tomto zápase velkým favoritem, ale posílení Krnované věřili v překvapení. To se však bohužel nekonalo, protože domácí působili kompaktnějším dojmem, byli více sehraní z náročné prvoligové soutěže. Hosté naopak hráli až příliš individualisticky, což na kolektivní výkon Brodu nemohlo stačit. Hosté se sice dokázali vždy přiblížit na rozdíl několika bodů, ale domácí vždy našli odpověď. V krnovském dresu se až na Michala Čarneckého nedokázal žádný z hráčů výrazně bodově prosadit a to na rozjetého soupeře nemohlo stačit.

Sestava a body: Čarnecký Michal 26, Hutňan 11, Čarnecký Marian 10, Kalus 9, Velčovský 4, Janovský 4, Strnisko 3, Blejchař 2, Lukáš, Opršal.

TJ Slavia Kroměříž vers. BK Den Braven Krnov 72:86 (22:27, 47:45, 64:66)

Mnohem lepší výkon podali Krnované v nedělním zápase v Kroměříži, a navázali tak na dobrý výkon svých kadetů, kteří si odvezli z Kroměříže oba body. Tentokrát se hráčům více dařilo střelecky, když se k Michalovi Čarneckému přidal i jeho bratr Marian a Hutňan. Vyrovnaný zápas rozhodla širší lavička Krnova, když do hry naskočili Strnisko a Velčovský. Domácí při střídání základní pětky na začátku čtvrté čtvrtiny prohráli krátký dvouminutový úsek 10:2 a tím si Krnov vybojoval rozhodující náskok, i když se pak soupeři vrátili do hry nejlepší hráči.

Sestava a body Krnova: Čarnecký Michal 27, Hutňan 23, Čarnecký Marian 14, Kalus 8, Strnisko 8, Janovský 4, Velčovský 2, Lukáš, Opršal, Blejchař.