Lokomotiva Krnov vers. Aritma Praha 62:38

Úspěšně vkročila do dorostenecké ligy krnovská děvčata. V sobotu přivítala na své palubovce Aritmu Praha. Před výborným krnovským publikem od první minuty diktovala tempo a jen do páté minuty 1. čtvtiny, kdy bylo skóre 6:4 pro domácí, bylo utkání vyrovnané. Pak již díky tvrdé obraně a dobrým zakončováním jak z rychlých protiútoků tak i postupných útoků vedly basketbalistky v poločase 32:20. Ve třetí čtvrtině přidaly dívky na důraze a vyhrály ji 17:5. Pod oběma koši kralovaly krnovské pivotky Nečekalová s Hlaváčkovou, přesnou ruku ze střední vzdálenosti předvedla Rábková, hbité nohy a rychlé ruce měla Nejlová .

Body Krnova: Hlaváčková 17, Nečekalová 12, Rábková 11, Nejlová 7.

Lokomotiva Krnov vers. Valosun Brno B 124:24

V neděli nastoupily krnovanky proti Valosun Brno B. Od prvních vteřin bylo jasné, kdo je favorit. První body soupeřek padly až v osmé minutě za stavu 33:0. Domácí hráčky střídaly osobní obranu po celém hřišti s odstupovanou obranou od trojkové čáry. Vynikaly jednoduchými, rychlými protiútoky, do kterých se zapojovaly všechny hráčky na hřišti.

Stejně jako v sobotu do utkání nastoupilo všech dvanáct hráček, a svým nasazením předvedly, jak je družstvo vyrovnané, a že každá z nich se uchází o místo v základní sestavě. Krnovanky díky presingu i vtipné a uvolněné hře pod košem Brna zcela rozložily defenzivu soupeře a konečný rozdíl utkání stanovily na ostudných sto bodů. Lze si jen přát, aby tahle forma a pohoda vydržela týmu co nejdéle. Jedinou stinnou stránkou zápasu je obnovené zranění Michaely Janákové.

Body Krnova: Hlaváčková 21, Nečekalová 19, Bohuská 14, Javorníková 13, Nejlová 10, Bohačíková 10, Janáková 9,Takácsová 8, Rábková 8, Fialová 7, Pizurová 7.