Tradičním pořadatelem tenisového klání mladých nadějí pod názvem Babolat tour 2007 je Junior centrum Krnov. Seriál turnajů je rozdělen do několika věkových kategorií – děti mezi 6 a 7 rokem, děti mezi 8 a 9 rokem. Vložený turnaj pak sehrály pětileté děti. Pátý ročník seriálu se těší poměrně slušné pozornosti ze strany rodičů a jejich sportujících ratolestí. Úmorné horko kladlo velkou zátěž na tenisty, kteří bojovali systémem ve skupinách a poté vyřazovacím způsobem na pět gamů.

To znamená, že každý z účastníků turnaje odehrál celých sedm utkání. V kategorii šestiletých a sedmiletých se zúčastnilo dvanáct dětí z Prostějovska, Vsetína a Krnova. Nejúspěšnějším hráčem byl nakonec Jakub Holík ze Vsetína, který turnajem prošel bez většího zaváhání. Druhé místo vybojovala Petra Šimová z TK Prostějov a bronzovou příčku obsadila Barbora Kociánová z Krnova. Také další místa obsadily dívky z JC Krnov. Umístily se ještě Kristýna Ballayová (6.), Markéta Čepová (7.) a Barbora Kratochvílová (8).

Samostatný turnaj sehrála nejmladší pětiletá dítka. V něm zvítězila zaslouženě Klára Čepová před Josefem Tobiáškem, třetí skončil Teodor Čáblík a čtvrtý Vilém Hlavsa (všichni JC Krnov). Kategorie 8 – 9 let byla velice kvalitně obsazena. Turnaje se zúčastnilo hned 18 chlapců a dívek z celého Severomoravského kraje. Z krnovských se tentokrát nikdo výrazněji neprosadil. První místo si odvezl Dominik Zbořil z Olomouce, stříbro vybojoval Jiří Martinko z Ostravy, bronz patří Jakubovi Novákovi z TO Witzenmannu Opava. Čtvrtý skončil Daniel Novák z NH Trans Ostrava, nejlepší dívkou byla na pátém místě Monika Kilnarová ze Start Ostrava – Poruba. Závěrečný turnaj masters se uskuteční opět v Krnově 1. a 2. září.