„Velkou zásluhu na tom, že děti u nás v Rýmařově startovaly, má pan Jaroslav Kopič, manažer autokrosovývh závodů v Žamberku," uvedl manažer rýmařovského seriálu Jan Dohnal. Další novinkou byl start auta divize N. „To je auto se sériovým motorem

a bez dalších úprav. Tuto divizi máme v plánu otevřít v další sezoně. Auto postavili pánové Bernátek mladší a Palát z Rýmařova," představil budoucí novinku Jan Dohnal.

Na start třetího závodu Zavadil Sped Cupu se postavilo celkem třiadvacet vozů. Na tradičně dobře připravené trati měli diváci možnost vidět kvalitní závod.

V divizi D.1. se očekával boj vedoucí trojice jezdců Zachary, Zavadila a Křistka. Bohužel posledně dva jmenovaní měli technické problémy a tak tentokrát z Rýmařova odjeli bez bodového zisku. „I takový je motorsport, to se s tím nedá nic dělat. Ovšem do konce seriálu zbývají ještě tři závody a vše bude určitě jinak," podotkl Dohnal.

Výsledky divize D.1:

Petr Soška (Slavkov u Opavy)
František Zachara (Horní Město)
Jan Doležel (Raškov)
V divizi D.2. má k celkovému vítězství našlápnuto rýmařovský jezdec Stanislav Salek. A své ambice potvrdil i v tomto závodě. V této divizi mezi sebou opět soupeřili otec a syn Cimingové z Deštného. I tato divize přinesla nádhernou podívanou v základních jízdách, tak i ve finálové jízdě.

Výsledky divize D.2:

Stanislav Salek (Rýmařov)
Martin Harasim (Štěpánkovice)
Václav Ciminga starší (Deštné)
Divize D.3. má také jednoznačného favorita a tím je rýmařovský Alfréd Heinisch, který také svou roli potvrdil. „I tak divize D.3. je zajímavá. Zkusmo v ní startovali opět oba Cimingové Oby byli spokojení, nikde není psáno, že jeden jezdec musí startovat jen v jedné divizi," uváděl manažer závodů.

Výsledky divize D.3:

Alfréd Heinisch (Rýmařov)
Dušan Jenčke (Raškov)
Ondřej Zavadil (Olomouc)
Výsledky divize Buggy 6–8 let

Jana Doubravová (Uničov)
Markéta Ketrasová (Přestavlky)
Matyáš Bezděk (Vysoké Mýto)